سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۸:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ مهر ۱۳۹۵در ۱۰:۲۸ ب.ظ تعداد بازدید: 953 بازدید کد خبر:61072 چاپ خبر

نماینده اصولگرای خرم آباد، مدیریت مدیرکل اصلاح طلب آموزش و پرورش را مأیوس کننده دانست!

0

کانال نماینده محترم خرم آباد،دوره و چگنی روز گذشته خبری منتشر کرد مبنی بر آنکه نماینده مردم خرم آباد و چگنی در بازدید از دفتر یکی از نشریات استانی، از عملکرد مدیریت فعلی آموزش وپرورش لرستان انتقاد کرده است و آن را مایوس کننده ارزیابی کرده و عنوان کرده اند: “فرمان” مدیریتی این اداره کل […]

yl46q1s73550

کانال نماینده محترم خرم آباد،دوره و چگنی روز گذشته خبری منتشر کرد مبنی بر آنکه نماینده مردم خرم آباد و چگنی در بازدید از دفتر یکی از نشریات استانی، از عملکرد مدیریت فعلی آموزش وپرورش لرستان انتقاد کرده است و آن را مایوس کننده ارزیابی کرده و عنوان کرده اند:
“فرمان” مدیریتی این اداره کل در خارج از آموزش و پروش صادر می شود!!

ملکشاهی راد که روزگاری خود اولین مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در “دولت احمدی نژاد” بود و بعد از گذشت یک سال از آموزش و پرورش راهی مجلس شورای اسلامی شد و اتفاقا بعد از او نیز چهره ای همسو و همفکر با وی سکان مدیریت آموزش و پرورش را برعهده گرفت امروز به نوعی با این واکنش، نشان داد که همچنان برای او آموزش و پرورش در اولویت رصد نمایندگی وی قرار دارد.

محمدرضاملکشاهی راد مدعی شده است: آموزش وپروش لرستان امروز به خاطر تندروی و تک روی تعدادی دچار سیاست زدگی مفرط شده است که این مساله برای یک دستگاه آموزشی بسیار خطرناک است.

وی از وزیر آموزش و پرورش خواست “فتیله” سیاست زدگی در آموزش و پرورش به خصوص آموزش وپرورش لرستان را پایین بکشد تا دانش آموزان از نور چراغ هدایت معلمین بهره مند گردند!

اما نماینده اصولگرای مردم خرم آباد و چگنی در مجلس یک پیام نیز از لرستان برای پایتخت ارسال می کند و خطاب به وزیر دولت روحانی که این روزها آماده استیضاح در مجلس است می گوید:
“مهمترین چالش وزیر آموزش وپرورش در برابر نمایندگان مجلس که احتمال استیضاح آن می رود نتیجه عملکرد ضعیف مدیران استانی آموزش و پرورش از جمله مدیرکل آموزش وپرورش لرستان است”

این نماینده اصولگرا همچنین از وزیر دولت اعتدال خواسته است تا در مقابل به قول ایشان زیاده خواهی ها، قاطعانه اقدام نماید!

چه زمانی آموزش و پرورش سیاست زده بود؟
امروز یا دیروز، مساله این است!!

اما این ادعای سیاست زدگی از سوی جریانات مختلف صورت می گیرد!!

درمقابل ادعای نماینده محترم خرم آباد، جریان اصلاح طلب مدعی است که از سال ۸۴ آموزش و پرورش دچار سیاست زدگی شد، ادعایی که طرف مقابل از آن فرار می کند و اتفاقا ادعا دارد این سازمان جذاب علمی اما پر از حرف های سیاسی در دولت اصلاحات وارد بحث های سیاسی شده است و اینچنین است که انگشت اتهام سیاست زدگی سال‌هاست که به سوی این سازمان، قرار گرفته است.

حال سازمانی که بارها از دل خود نماینده به مجلس معرفی کرده است، امروز نیز اتفاقا در قضاوت میان دو معلم قدیمی و البته بگوییم نمایندگان فعلی خرم آباد قرار گرفته است و باید دید نظر دکتر بیرانوندی در مورد آموزش و پرورش لرستان و مدیریت دکتر کریمی چیست؟!

 

 

 

 

دیدگاه

 1. آقای ملکشاهی راد ما مردم خیلی زودتربه این واقع تلخ پی بردیم وبه خاطراین مسئله چه ظلمهایی دراین استان داره شکل میگیره.چندنفردریک هتل برای آموزش وپرورش تصمیم میگیرند ودرکناراین تصمیمهاچه ظلمهایی که به قشرفرهنگی میکنند.سری بزنیدبه آموزش وپرورش کوهدشت وببینیدکه چه اتفاقات وظلمهایی داره صورت میگیره.انگارآموزش وپرورش ارث ومیراث افرادخاصی است وباید تقسیم بشه .

  [پاسخ]

  فرهنگی اعتدال در :

  آقای ملکشاهی تو خودت چطور بودی مدیریت خودت فراموش کردی

  [پاسخ]

 2. مطمین باشیداستیضاح وزیر اموزش وپرورش فقط بخاطرمسایل باندی ولا غیر.این نماینده هاکی میخوان یادبگیرن بابا کارنماینده قانون گذاری ونظارت براجرای انست،نه دخالت در جابجای پست ها،اموزش وپرورش هم متاسفانه به علت فراوانی مخاطب ونیرو شده بنگاه رای جمع کنی برا عزیزان……..

  [پاسخ]

 3. بوی تبعیض و بی عدالتی و سیاست زدگی درآموزش وپرورش کوهدشت تمام شهروگرفته ،که این نشانه مدیریت ضعیف مدیرکل آ موزش وپرورشو نشون میده.

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  عزیزم تو اینطور فکر میکنی اتفاقا خوب اداره میشه مثل اینکه روزگار بر وفق مرادت نیست

  [پاسخ]

 4. اقای ملکشاهی هم خوراکش عوض کردن مسولان اموزش پرورشه

  [پاسخ]

 5. آقا زمان خودشون رو فراموش کردن که چه بلایی بر سر آموزش و پرورش آورده بودند؟

  [پاسخ]

 6. تمام فکر و خیال ملکشاهی شده مدیرکل اموزش وپرورش جای اینکه به فکر اشتغال جوانان تحصیل کرده بیکار باشه بند کرده به اموزش وپرورش کسی نیست بپرسه الان اموزش وپرورش نظم گرفته یا زمان شما و ماکنعلی.

  [پاسخ]

 7. گرچه ازوضعیت کنونی اموزش وپرورش ودر راس ان اداره کل حالمان بهم میخورد ومتاسف هستیم اما انگار اقای ملکشاهی راااااااااد دوران خودشو فراموش کرده ایشون خیال میکنن ما خاطرات خوبی از مدیریتشون داریم ! زهی خیال باطل.

  [پاسخ]

 8. جناب ملکشاهی! زمان مدیریت جنابعالی راباید بدترین دوران مدیریت آ.پ لرستان نامید:افت بسیاربالای تحصیلی با وجودآماربالای تقلبی درامتحانات نهایی،افت جایگاه مدیریت مدارس تاجایی که ۱۰۰درصد مدیریت دبیرستانها دراختیار آموزگاران ابتدایی بود،جو شدیدامنیتی در آ.پ،دخالت مسائل سیاسی در گزینش دانشجویان تربیت معلم و استخدامهای حق التدریسان،حق کشی وپایمال کردن حق الناس،تهدید معلمان به نمره دادن درشهرستانها،دادن اضافه کار به معلمان غیرمرتبط با وجود دبیران تخصصی،توزیع نامتوازن نیروها،بی احترامی به معلمان ازناحیه دانش آموزان بخاطر ضعف مدیریت مدارس،چاقوکشی واربده کشی از سوی دانش آموزان،احساس شدیدناامنی برای معلمان در کلاسهای درس،برگزاری آزمونهای کنکورسراسری با تأخیر نیم تا یک ساعتی،ترویج اسلام طالبانی درمدارس و………………

  [پاسخ]

 9. من در زمان مدیر کلی آقای ملکشاهی راد مدیر یکی از مدارس شهرستان کوهدشت بودم. حین امتحانات و قبل از اعلام نتایج ابلاغ اینجانب را لغو کردند. وقتی به مسئول مقطع مراجعه کردم برای پرسیدن علت این اقدام در وسط امتحانات، گفتند مدیر کل اعلام کرده اگر شما توانایی عوض کردن مدیران را ندارید تا خودم وارد عمل شوم.
  حالا این فرمایشات ایشان خیلی جالب است …

  [پاسخ]

 10. فرهنگی اصلاح طلب

  اموزش وپرورش تایین کننده پیروز انتخابات هاست.اقایانی که معترض هستند زمان مدیریت خویش رافراموش کرده اند که تمامی پست ها وحتی استخدام ها به افراد اصولگرا میرسید.پس سهم خواهی در دولتی که برخواسته از تفکر اصلاح طلبی وخون دل خوردن آن هاست غیرمنطقی و زیاده خواهی است در دولت قبل حضرات هر چه میخواستند انجام دادند الان از دولتی که کوچکترین تلاشی برای روی کار آمدن و موفقیت آن نداشته اندانتظار دارند دو دستی اموزش وپرورش را تقدیم آنها کند

  [پاسخ]

 11. منه رسم بد اندر عالم نهاد
  که گویند لعنت برآن کاین نهاد
  راهیابی فرهنگیان وفرهنگ دوستان به عرصه ی سیاست امری مثبت است واما ورود سیاسیون والبته سیاست بازان وسیاسی کارن به این عرصه مخرب.
  به امید تدبیری مناسب

  [پاسخ]

 12. متاسفانه همه تصمیمات مدیر کل توسط یک نفر گرفته می شوند ، واین تصمیم ها در سایه تعصبات باندی وانتقام جوئی اخذ خواهند شد وهیچ مشکلی از آموزش وپرورش را حل نمی کند وفقط مشکلی بر آموزش وپرورش می افزاید چون هدفش بر آورده کردن انتظارات عده ای خاص است .البته باید برای این استان گریه کرد که مدیر کل آموزش وپرورش آن آلت دست یک نفر بازنشسته شده است که هیچ گونه پیشینه ی خوبی
  در دوران اشتغالش نداشته وحالا همه کار استان شده فکر می کنم قحط رجاله

  [پاسخ]

 13. درود بر ملکشاهی راد اصولگرای مقتدر و ولایتمدار

  [پاسخ]

 14. این که فقط مختص آموزش و پرورش نیست. لطفاً نماینده محترم مردم خرم آباد سری به دانشگاه لرستان بزند تا متوجه بشود که اکثر پشت های اداری دانشگاه در تملک چند خانواده خاص هستند که با رئیس دانشگاه نسبت فامیلی دارند.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط