سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۴:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ مهر ۱۳۹۵در ۱۰:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 619 بازدید کد خبر:61065 چاپ خبر

کامیون، مادر و دختر رومشگانی را زیر گرفت

0

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی لرستان گفت: برخورد کامیون با عابران پیاده در یک روستای شهرستان رومشگان موجب کشته شدن مادر ۴۵ ساله و دختر چهار ساله اش شد. به گزارش ایرنا، حسینعلی رفایی افزود: طی تماس تلفنی با مرکز اپراتوری رومشگان مبنی بر تصادف کامیون با عابران پیاده در روستای عبدالبیگی […]

ash-6
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی لرستان گفت: برخورد کامیون با عابران پیاده در یک روستای شهرستان رومشگان موجب کشته شدن مادر ۴۵ ساله و دختر چهار ساله اش شد.

به گزارش ایرنا، حسینعلی رفایی افزود: طی تماس تلفنی با مرکز اپراتوری رومشگان مبنی بر تصادف کامیون با عابران پیاده در روستای عبدالبیگی واقع در محور پلدختر – اسلام آباد ، اکیپی از پایگاه دوراهی بازوند به محل حادثه اعزام شد.

وی اظهار کرد: این حادثه موجب مصدومیت مادر و فرزندان دختر و پسر وی شد که به دلیل شدت جراحات وارده دختر خانواده در دم جان باخت.

رفایی افزود: مادر این خانواده نیز در حین انتقال به مرکز درمانی دچار مشکل قلبی و تنفسی شد و عملیات احیا برای وی بی نتیجه بود.

به گفته وی پسر این خانواده نیز که در اثر این حادثه مجروح شده بود ابتدا به بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر و سپس به بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد منتقل شد.

 

عکس تزیینی است…

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط