سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۲:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ مهر ۱۳۹۵در ۹:۴۶ ق.ظ تعداد بازدید: 609 بازدید کد خبر:61023 چاپ خبر

وضعیت اسفبار بهداشت خدمات شهری در شهرک نادی کوهدشت+ تصاویر

0

تصاویری از انباشت زباله‌ و وضعیت اسفبار بهداشت در شهرک نادی شهرستان کوهدشت را مشاهده می‌کنید که یکی از شهروندان برای ما ارسال کرده است. شهرداری کوهدشت و سایر نهادهای خدماتی با این ادعا که شهرک نادی، شهرک امام(ره) و …این شهرستان خارج از محدوده شهر بوده و غیرقانونی تأسیس و توسعه یافته اند از […]

تصاویری از انباشت زباله‌ و وضعیت اسفبار بهداشت در شهرک نادی شهرستان کوهدشت را مشاهده می‌کنید که یکی از شهروندان برای ما ارسال کرده است.

شهرداری کوهدشت و سایر نهادهای خدماتی با این ادعا که شهرک نادی، شهرک امام(ره) و …این شهرستان خارج از محدوده شهر بوده و غیرقانونی تأسیس و توسعه یافته اند از ارائه خدمات شهری به ساکنین آن ها امتناع می نمایند.

ادعایی که پذیرش آن در شرایط فعلی به دور از منطق است چراکه توسعه ی روزافزون این شهرک ها در سکوت نهادهای متولی، خود نشانگر چراغ سبز این نهادها و به منزله ی مجوز قانونی باید در نظر گرفته شود!

۵۲۰۳۶۷۱_۶۱۶
۵۲۰۳۶۶۷_۵۱۱
۵۲۰۳۶۶۹_۴۷۳

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. کارگران بدبخت شهرداری دیگه نانوای ها هم بهشون نون قرض نمیدن. مالت اباد تو هاینه فکراشغال ایمه اه وسه مردیم هاواررررررر. چند ماه بدون حقوق…….. چندشب بدون شام ،؟؟؟؟؟؟

    [پاسخ]

  2. مهم نیست خدا میز شهردار مان رو بی بلا نگه داره انشالله … نظافت مهم نیست مردمم خودشون تمیز میکنن !!!

    [پاسخ]

  3. خیابان دانش اموز با این جمعیت زیاد هیچ گونه خدماتی با این که به فصل سرما نزدیک میشیم حتا یک شن خالی تو کوچه ها نمیریزن این است که فاصله طبقاتی اینجاست که معلوم میشه ما کوخ نشینان منطزر میباشیم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط