سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۰:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ مهر ۱۳۹۵در ۹:۳۶ ق.ظ تعداد بازدید: 374 بازدید کد خبر:61021 چاپ خبر

آغاز سال تحصیلی جدید در کوهدشت با حضور ۲۴ هزار دانش آموز و ۲ هزار و سیصد معلم

0

مدیر آموزش و پرورش کوهدشت:

حسن رضا برخورداری مدیر آموزش و پرورش کوهدشت در مراسم آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در آموزشگاه حاجیه صدیقه غضنفری این شهرستان گفت: واژه ی مهر برگرفته از مهربانی است و اساس همه ی امور تعلیم و تربیت است. به گزارش خبرنگار کشکان، وی ادامه داد: آموزش و پرورش امروز مفتخر است که ابزارهای لازم بالندگی […]

img_20160924_080102

حسن رضا برخورداری مدیر آموزش و پرورش کوهدشت در مراسم آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در آموزشگاه حاجیه صدیقه غضنفری این شهرستان گفت: واژه ی مهر برگرفته از مهربانی است و اساس همه ی امور تعلیم و تربیت است.

به گزارش خبرنگار کشکان، وی ادامه داد: آموزش و پرورش امروز مفتخر است که ابزارهای لازم بالندگی را به وجود آورده است و آنچه امروز در جامعه وجود دارد متأثر از این بالندگی است.

برخورداری افزود: در ۱۷۶ آموزشگاه شهرستان کوهدشت زنگ مهر و مقاومت به صدا درآمده و ۲۴ هزار دانش آموز و ۲۳۰۰ معلم این شهرستان سال تحصیلی جدید را با نشاط و سرزندگی آغاز می کنند.

مدیر آموزش و پرورش کوهدشت اظهار داشت: ستاد پروژه ی مهر آموزش و پرورش کوهدشت در طول ۲ ماه گذشته تلاش داشت که فضای شادابی را برای حضور دانش آموزان در مدارس فراهم آورد.

وی در پایان با اشاره به واقعه ی تلخ تعطیلی مدارس شهرهای آبادان و خرمشهر در پی حمله ی رژیم بعث در سال ۵۹ گفت: امروز ما مفتخریم که در راه تحقق سند تحول بنیادین که از منویات مقام معظم رهبری است تلاش کرده و از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. جناب برخوردار شما در جلسه پروزه مهر در جلسه مدیران فرمودید اولین مدیری هستم که سیاسی برخورد نمی کنم حا لابااین عزل ونصب های دفیفه نود چی داری بگی/

    [پاسخ]

  2. خدا وکیلی بد ترین مهرماه زندگی بود

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط