سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۷:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ مهر ۱۳۹۵در ۶:۳۲ ق.ظ تعداد بازدید: 340 بازدید کد خبر:61015 چاپ خبر

انتخاب نماینده ی کوهدشت و رومشکان به عنوان نایب رئیس هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان/ پزشکیان رئیس شد

0

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از انتخاب رییس و اعضای هیات‌رییسه این هیات خبر داد. محمدجواد جمالی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به برگزاری نخستین نشست هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس دهم از انتخاب رییس و اعضای هیات رییسه این هیات خبر داد و گفت: در این انتخابات مسعود پزشکیان نماینده […]

%d9%85%d9%84%da%a9%d8%b4%d8%a7%d9%87%db%8c

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از انتخاب رییس و اعضای هیات‌رییسه این هیات خبر داد.

محمدجواد جمالی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به برگزاری نخستین نشست هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس دهم از انتخاب رییس و اعضای هیات رییسه این هیات خبر داد و گفت: در این انتخابات مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز و نایب‌رییس مجلس به‌عنوان رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان انتخاب شد.

او خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین اللهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت و عزیز اکبریان نماینده کرج به‌عنوان نواب رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تعیین شدند.

نماینده مردم فسا در مجلس دهم با اشاره به انتخاب خود به‌عنوان سخنگوی این هیات، ادامه داد: علیرضا سلیمی نماینده محلات و محمدمهدی برومندی نماینده مرودشت نیز به عنوان دبیر انتخاب شدند.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در پایان از برگزاری نشست بعدی این هیات، صبح چهارشنبه و پیش از برگزاری جلسه علنی جهت بررسی پرونده‌های ارجاعی خبر داد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. به فکر معشوره باش مدیر چاپ کن

  [پاسخ]

 2. به فکرکارگران زحمت کش وبدبخت شهرداری کوهدشت هم باشید که سه ماه است حقوق نگرفته اند وبچه دانش اموز ودانشجو دانشگاه ازاد دارند ،وچندماهه که اجاره منزل هم نداند وکسی هم دیگه بهشون قرض نمیده وزندگی رو به سختی وشب ها رو بدون شام میخوابن.آقای ملکشاهی توروبه خدا مارودریاب

  [پاسخ]

 3. به فکر نان باش خربزه اب است این سمتها مردم گرسنه این دیار را سیر نخواهد کرد صدای معشوره را به سران این مملکت برسون

  [پاسخ]

 4. وظایف این هیات را هم شرح دهید .لطغا .احتمالا این هیات بر میزان اجرای وظایف نمایندگی توسط نمایندگان عزیز اشاره دارد .بر اینکه از موقعیت نمایندگی سو استفاده نشه . به موقع در جلسات حضور یابند .از استخدام های فامیلی جلوگیری کنند .!!!!!!!!!شاید منظور این باشه اما اطلاعات ما از این بیشتر نیست .

  [پاسخ]

 5. دنبال سد معشوره باشید خواهشن

  گواهینامه موتور هم بگیره شاید به دردش بخوره.خواسته بحق کوهدشت سد معشوره س اگه کوتاهی کنن در این زمینه مطمئنن به عمد بوده

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط