سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۴:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۳ مهر ۱۳۹۵در ۹:۳۲ ب.ظ تعداد بازدید: 323 بازدید کد خبر:60979 چاپ خبر

سیاست آفت آموزش و پرورش است/ کسانی که لیاقت و مهارت دارند در جایگاه خود قرار گیرند

0

امام جمعه کوهدشت:

به گزارش خبرنگار کشکان، حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه کوهدشت در مراسم زنگ مهر و مقاومت که به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در آموزشگاه وقفی صدیقه غضنفری این شهرستان برگزار شد گفت: مدرسه مکان مقدس و محل درس و بحث است و پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) فرمود: طلب العلم فریضه یعنی طلب علم […]

img_20160924_080954

به گزارش خبرنگار کشکان، حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه کوهدشت در مراسم زنگ مهر و مقاومت که به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در آموزشگاه وقفی صدیقه غضنفری این شهرستان برگزار شد گفت: مدرسه مکان مقدس و محل درس و بحث است و پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) فرمود: طلب العلم فریضه یعنی طلب علم از واجبات است.

نماینده ی ولی فقیه در شهرستان کوهدشت ادامه داد: مشاورین در آموزش و پرورش و ایجاد انگیزش بین دانش آموزان نقش اساسی دارند. دانش آموز ما باید سرحال و شاد باشد.

حجت الاسلام طهماسبی افزود: از دولت تدبیر و امید به خاطر فراهم نمودن بیش از پیش فضای تحصیل برای دانش آموزان تشکر می کنیم. مطابق آماری که دولت و اداره آموزش و پرورش به من داده اند به حمدالله آموزش و پرورش ما ارتقا پیدا کرده است.

وی با گریز به مسائل سیاسی در آموزش و پرورش بیان داشت: سیاست در جای خودش خوب است. کسانی که لیاقت و مهارت دارند باید در جایگاه های خود قرار گیرند. آموزش و پرورش ما باید حقیقتاً آموزش و پرورش باشد.

ایشان با اشاره به ضرورت حذف حفظ محوری و استفاده از روش های نوین در امر تعلیم تربیت اظهار داشت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش قرآن محور است و مسائل دینی و قرآنی باید در کنار مسائل آموزشی مورد توجه باشد.

وی در پایان از زحمات فرماندار و مدیر آموزش و پرورش کوهدشت تقدیر نمود.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. جناب طهماسبی عزیز سیاست آفت اکثر امور مملکت عزیزمان شده نه فقط آموزش و پرورش

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط