سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۸:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ مهر ۱۳۹۵در ۱:۴۶ ب.ظ تعداد بازدید: 623 بازدید کد خبر:60950 چاپ خبر

تجلیل مدیر کل بهزیستی لرستان و نماینده مردم خرم آباد از قهرمانان پارالمپیک ۲۰۱۶ برزیل

0

دکتر اسداله حیدری در معیت نماینده مردم خرم آباد و جمعی از معاونین تخصصی بهزیستی، با حضور در منزل قهرمانان پارالمپیک،با اهداء هدایای نفیس از افتخار آفرینی آنها تقدیر و تجلیل بعمل آوردند. به گزارش کشکان، “دکتر اسداله حیدری” مدیر کل بهزیستی، به اتفاق “محمد بیرانوندی” نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس […]

unnamed

دکتر اسداله حیدری در معیت نماینده مردم خرم آباد و جمعی از معاونین تخصصی بهزیستی، با حضور در منزل قهرمانان پارالمپیک،با اهداء هدایای نفیس از افتخار آفرینی آنها تقدیر و تجلیل بعمل آوردند.

به گزارش کشکان، “دکتر اسداله حیدری” مدیر کل بهزیستی، به اتفاق “محمد بیرانوندی” نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از معاونین تخصصی بهزیستی لرستان،با حضور در منزل “حامد امیری”،”سجاد محمدیان”و”محسن کائیدی”سه قهرمان لرستانی مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶برزیل، از افتخار آفرینی و رشادت آنها با اهداء هدایای نفیسی تقدیر و تجلیل کردند.

مدیر کل بهزیستی لرستان در حاشیه این دیدارها، ضمن تبریک به قهرمانان پارالمپیک گفت: شما با افتخار آفرینی در عرصه های بین المللی به ویژه پارالمپیک، الگوی موفقی برای همه کسانی هستید که به نوعی از معلولیت رنج می برند و با اثبات اراده و توانمندی های خود، موجبات خرسندی و خشنودی مقام معظم رهبری، دولت و ملت را فراهم کردید.

unnamed23

وی در ادامه به توانمندی معلولین اشاره کرد و گفت: علی‌رغم محدودیت های جسمی این عزیزان، ما همواره شاهد درخشش و کسب موفقیت های پی در پی آنها در زمینه های مختلف علمی، هنری، ورزشی و… هستیم که این نشان از عزم جدی آنها در کسب افتخارات ملی و بین المللی و اثبات توانمندی های خود نسبت به افراد سالم است.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک به ورزشکاران معلول، کسب مدال توسط آنان را شاهکار برشمرد و افزود امثال حامد امیری نشان دادند قهرمان در هر شرایطی ایستاده و قهرمان باقی میماند و می توانند الگوی مثبتی برای سایر جوانان در عرصه های مختلف باشند.

خاطر نشان می‌شود، مدیرکل بهزیستی در این دیدارها به دارندگان مدال نقره ۳۰میلیون ریال و مدال برنز ۲۰میلیون ریال اهداء کرد، هم چنین پیش از سفر آنان به برزیل نیز به هر نفر از ورزشکاران اعزامی ۱۰میلیون ریال مساعدت کرده بود.

 

 

دیدگاه

  1. زنده باد بچه های طایفه ی کائیدی،افتخار بالاگریوه که در تمام عرصه ها برای منطقه افتخار می افرینند

    [پاسخ]

  2. تبریک به قهرمان عزیزمان که باعث افتخار برای همه هم استانی ها ودرود بر دکتر حیدری انشالله همیشه موفق باشید ورک وراست بگم واقعا خسته نباشی خدا قوت چون واقعا ماجامعه هدف بهزیستی از وقتی شما مدیریت رو به دست گرفتیت شاید یه امید تازه برامون به وجود اومده که شما رو داریم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط