سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۳:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱در ۸:۰۲ ب.ظ تعداد بازدید: 89 بازدید کد خبر:6090 چاپ خبر

مردم نهاوند در سالروز 22 بهمن حماسه آفریدند

0

در سالروز سی و چهارمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم نهاوند همگام با سایر اقشار کشور با حضور یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای امام راحل و رهبری انقلاب تجدید پیمان کرده و بر عزم و اراده خود جهت پاسداری از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی تاکید کردند. به گزارش ایرنا مردم […]

در سالروز سی و چهارمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم نهاوند همگام با سایر اقشار کشور با حضور یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای امام راحل و رهبری انقلاب تجدید پیمان کرده و بر عزم و اراده خود جهت پاسداری از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی تاکید کردند.

به گزارش ایرنا مردم نهاوند متشکل از دانش آموزان ،دانشجویان ،بازاریان و دیگر اقشاراجتماع اعم از زنان و مردان در صفوفی واحد بار دیگر حماسه ای به یاد ماندنی را از خود به یادگار گذاشتند و به دنیا ثابت کردند که در هر شرایط پشتیبان انقلاب اسلامی خود هستند .

در راهپیمایی امروز مردم شهرستان نهاوند که ساعت 10 صبح از جلوی حسینیه شهید حیدری آغاز شد آحاد مختلف مردم حضور داشتند با سر دادن شعارهای انقلابی خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام نمودند .

راهپیمایان در این مراسم با سر دادن شعارهایی مرگ بر آمریکا ,مرگ بر اسرائیل و حمل پلاکاردهایی با مضامین ایستادگی در برابر دشمنان مواضع خود را به بدخواهان نشان دادند واعلام کردند که فشارها و تحریمها هیچ خللی در عزم و اراده آنها به وجود نیاورده و همچنان با عزمی انقلابی و پرشورتر از گذشته پشتیبان انقلاب اسلامی خواهند بود .

در ادامه راهپیمایی مردم با تجمع در چهار راه هلال احمر به سخنرانی فرماندار شهرستان گوش فرا دادند و پس از قرائت بیانیه پایانی با بر آوردن بانگ الله اکبر بر ایستادگی در برابر آمریکا تاکید کردند .

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط