سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۵:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۵در ۴:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 475 بازدید کد خبر:60828 چاپ خبر

مراسم بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت‌الله آدینه وند برگزار می شود

0

جعفری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت از برگزاری مراسم بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت‌الله حاج شیخ محمدرضا قبادی آدینه‌وند در مورخ چهارشنبه شب، ۳۱ شهریورماه ۹۵ بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت صاحب‌الزمان(عج) خبر داد. این مراسم با همت شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوهدشت برگزار شده و از مردم این […]

%d8%a2%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%87-%d8%b4%db%8c%d8%ae-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d8%a2%d8%af%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%88%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%87

جعفری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت از برگزاری مراسم بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت‌الله حاج شیخ محمدرضا قبادی آدینه‌وند در مورخ چهارشنبه شب، ۳۱ شهریورماه ۹۵ بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت صاحب‌الزمان(عج) خبر داد.
این مراسم با همت شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوهدشت برگزار شده و از مردم این شهرستان برای حضور گسترده در این مراسم، به‌منظور ارج نهادن به مقام شامخ علما و روحانیت دعوت شده است.

آیت‌الله حاج شیخ محمدرضا آدینه‌وند معروف به نحوی لرستانی از علمای برجسته شهرستان کوهدشت لرستان ۳۰ شهریورماه سال گذشته در سن ۸۵ سالگی دارفانی را وداع گفت.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. مجیدگلمرادی آدینه وند

  روحش شاد ویادش گرامی باد.خوب است که یکی از بهترین خیابانهای کوهدشت به نام این افتخار بزرگ جهان اسلام نامگذاری شود.

  [پاسخ]

  امینی در :

  در جهان اسلام اینگونه انسان هایی انگشت شمارند. باید یکی از خیابان های کوهدشت یا مرکز استان به نام ایشان باشد.
  قابل توجه اعضای شورای شهر و شهردار!!!!!!

  [پاسخ]

 2. از شورای اسلامی شهر وشهرداری کوهنانی به خاطر نامگذاری یکی از میادین این شهر به نام آیت اله آدینه ند نحوی لرستانی تشکر وقدردانی میکنیم.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط