سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۴:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۵در ۴:۳۴ ق.ظ تعداد بازدید: 243 بازدید کد خبر:60813 چاپ خبر

رییس اداره پذیرش و هماهنگی گروه‌های هدف بهزیستی لرستان منصوب شد

0

با حکم دکتر اسداله حیدری؛

مدیر‌کل بهزیستی لرستان غلامرضا دلاوری را بعنوان رییس اداره پذیرش و هماهنگی گروه های هدف بهزیستی لرستان منصوب کرد. به گزارش کشکان، دکتر اسداله حیدری در راستای اجرا و احیای ساختار جدید سازمان بهزیستی، غلامرضا دلاوری را به عنوان رییس اداره پذیرش و هماهنگی گروه های هدف بهزیستی لرستان منصوب کرد. شایان ذکر است اداره […]

unnamed

مدیر‌کل بهزیستی لرستان غلامرضا دلاوری را بعنوان رییس اداره پذیرش و هماهنگی گروه های هدف بهزیستی لرستان منصوب کرد.

به گزارش کشکان، دکتر اسداله حیدری در راستای اجرا و احیای ساختار جدید سازمان بهزیستی، غلامرضا دلاوری را به عنوان رییس اداره پذیرش و هماهنگی گروه های هدف بهزیستی لرستان منصوب کرد.

شایان ذکر است اداره پذیرش و هماهنگی گروه‌های هدف بهزیستی با هدف ساماندهی و برنامه ریزی وظایف پذیرش و ترخیص مددجویان، تشکیل پرونده اولیه، هماهنگ و همکاری با معاونت های تخصصی، هدایت و ارجاع جمعیت هدف، نظارت و بازدید از مراکز شبانه روزی، سازماندهی امور انتقال پرونده، مرخصی، فوت و ملاقات مددجویان و همچنین ادغام وظایف با واحد ارتباطات مردمی استان تشکیل و ارائه خدمات می نماید.

خاطر نشان می‌شود غلامرضا دلاوری دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی و ۲۷ سال سابقه کار در بهزیستی می باشد که معاونت های پیشگیری، توانبخشی، اشتغال و مسئولیت دفتر آموزش و پژوهش بهزیستی لرستان را در کارنامه کاری خود دارد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط