سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۸:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۵در ۹:۴۷ ق.ظ تعداد بازدید: 667 بازدید کد خبر:60762 چاپ خبر

به مردم کوهدشت قول می دهم سد«معشوره» اجرایی می‌شود/ در حال تکمیل مطالعات سد هستیم

0

وزیر نیرو در الیگودرز:

وزیر نیرو از اجرایی شدن سد معشوره در شهرستان کوهدشت خبر داد. حمید چیت چیان در گفتگو با مهر با اشاره به اجرای سد معشوره در شهرستان کوهدشت اظهار داشت: در حال حاضر در حال تکمیل مطالعات این سد در وزارت نیرو هستیم. وی با تاکید بر اینکه به محض تکمیل مطالعات سد معشوره، این […]

۱۰۵۰۹_orig

وزیر نیرو از اجرایی شدن سد معشوره در شهرستان کوهدشت خبر داد.

حمید چیت چیان در گفتگو با مهر با اشاره به اجرای سد معشوره در شهرستان کوهدشت اظهار داشت: در حال حاضر در حال تکمیل مطالعات این سد در وزارت نیرو هستیم.

وی با تاکید بر اینکه به محض تکمیل مطالعات سد معشوره، این سد اجرایی خواهد شد عنوان کرد: به طور حتم بعد از پایان مطالعات سد معشوره، بلافاصله کار اجرایی آن آغاز می شود.

وزیر نیرو به زمان اجرایی شدن این سد اشاره نکرد و گفت: به طور حتم ما به مردم کوهدشت قول خواهیم داد که سد معشوره را اجرایی کنیم.

چیت چیان در ادامه سخنان خود به اجرای سد بختیاری در استان لرستان اشاره کرد و گفت: به زودی عملیات اجرایی این سد نیز در استان آغاز می شود.

وی همچنین به موضوع عدم تخصیص آب به لرستان از حوزه کرخه اشاره کرد و گفت: ما این موضوع را به طور کامل رد می کنیم چرا که بیشترین تخصیص آب حوزه کرخه برای مردم لرستان است.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. یکی نیست به این اقا بگه کلاس اولیهامون دیپلم گرفتن مطالعه هنوز ادامه ادامه داره بابا بس کن مردم که نادان نیستن بگو از خوزستان میترسی

  [پاسخ]

 2. خدا کند این قول حقیقت داشته باشد . کوهدشت فقط و فقط با احداث معشوره ، زنده خواهد شد .

  [پاسخ]

 3. آقای وزیر محترم ، شما که می فرمایید بیشترین تخصیص آب حوزه کرخه برای مردم لرستان است، لطفا مثال بزنید کدام شهر یا بخش لرستان از آبی که وارد کرخه می شود منتفع می شود.

  [پاسخ]

 4. سه چهارماه دیگه به بهانه مطالعات سرگرممون میکنن بعدش هم خداحافظ دولت یازدهم خداحافظ چیت چیان وخداحافظ سدمعشوره

  [پاسخ]

 5. ما در صحنه نیستیم وشک نکنید با نماینده هایی که توی استان هست ته مطالعات میشه سد ی که فقط انرزی برق تولید کند و لطفی بکنن یه کم شرب و با این خواب خرگوشی که همه مسئولین بومی استان در خصوص سد معشوره دارن پرونده کشاورزی برای همیشه بسته میشه………….. فاتحه توسعه و پیشرفت کوهدشت تا ابد بسته است. بهترین گزینه اینه که اگه قراربشه فقط برای تولید برق باشه تحصن کنیم و نذاریم عملیات اجرایی سد برای تولید برق شروع بشه و منتظر بشیم مسولانی دیگه از استان متولد بشن و برای صد سال دیگه این سد برای اونا طراحی بشه…………. اگه مکان فعلی سد که بهترین نقطه است فقط و فقط بایستی برای ذخیره اب کشاورزی باشه این نقطه نباید خراب بشه برای برق

  [پاسخ]

  تیموری در :

  احسنت آقای امرایی، اگه کاربری سد عوض بشه اونوقت برای همیشه باید با کوهدشت خداحافظی کرد.

  [پاسخ]

 6. به ما سهمیه اب نمیدن برای ماست مالیکردن یه سدی رو طراحی میکنن برای تولید برق و دیگه نمیشه بعدا حتی کاری در راستای کشاورزی انجام داد. اگه سد برای برق اجرایی بشه باید مردم جلوگیری کنن چون مکان موجود برای همیشه از دست میره ……….. باید جلوگیری کنیم از اجداث سد برقی به خدا یه فرصت هست برای جلوگیری از نابودی شهرمون و جوونای بدبخت اون اگه اب کشاورزی باشه حیات شهر امکانپذیره……….. یکی از مهندسان طراح سد میگفت معشوره برای کوهدشت هلوی پوست کنده هست…………. کاش مسئولین و مردم یکدست تحصن پشت تحصن برای شروع عملیات سد به منظور کشاورزی نه چیزه دیگر…………. مطالعات سد قبلا تکمیل شده و کاملا کارشناسی شده است و نیازی برای مطالعه نیست مگر اینکه بخوان ظرفیت اون رو از کشاورزی به برق تغییر بدن

  [پاسخ]

 7. چند سال پیش که عده ای از سر خیرخواهی پیگیر سد معشوره بودند، متاسفانه به جای حمایت، مورد غضب مسئولین شهر قرار گرفتند. اگر مسئولین نگران میز و صندلی موقتشان هستند ، لطفا اجازه بدهند مردم به پیگیر آخرین تیر ترکششان باشند.

  [پاسخ]

 8. اگه اجرای سدگاوشمار(معشوره)فقط برای برق باشه که تولیدبرق هم معلوم نیست واسه کجاباشه!!!دردی ازسرزمینهای سوخته کوهدشت ورومشگان وطرهان دوانمی کنه تنهاراه ؛ مقاومت وپافشاری به این خواسته بحق مردم فقیروبیکارکوهدشت میباشد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط