سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۸:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۲۹ ق.ظ تعداد بازدید: 324 بازدید کد خبر:60729 چاپ خبر

برای نخستین بار در حضور جهانی ساواته ایران رخ داد/ نشان نقره ای مرادیان در فینال مسابقات آسوت

0

به گزارش کشکان، حمزه مرادیان، ساواته کار وزن ۶۵- کیلوگرم کشورمان با راهیابی به دیدار نهایی این وزن در چارچوب رقابت های جهانی کروواسی، یک اتفاق تاریخی ارزشمند را برای ساواته ایران رقم زد. بر اساس این گزارش، تا پیش از این و چهار دوره حضور ساواته ایران در مسابقات آسوت یا کنترلی، بهترین نتیجه […]

img_20160913_234427

به گزارش کشکان، حمزه مرادیان، ساواته کار وزن ۶۵- کیلوگرم کشورمان با راهیابی به دیدار نهایی این وزن در چارچوب رقابت های جهانی کروواسی، یک اتفاق تاریخی ارزشمند را برای ساواته ایران رقم زد.
بر اساس این گزارش، تا پیش از این و چهار دوره حضور ساواته ایران در مسابقات آسوت یا کنترلی، بهترین نتیجه به دست آمده کسب یک‌نشان برنز در جهانی ۲۰۰۸ فرانسه، ۲ برنز در جهانی ۲۰۱۰ فرانسه، یک برنز در جهانی ۲۰۱۲ بلغارستان و یک برنز در جهانی ۲۰۱۴ ایتالیا بوده است.
به این ترتیب حمزه مرادیان که در سال ۲۰۱۴ تک‌نشان برنز تیم‌ایران را کسب کرده بود، اینبار با شایستگی و با غلبه بر حریفان سرشناسی از بلژیک و روسیه و همچنین غلبه بر ساواته کاران ژاپن و پرتغال، به فینال راه پیدا کرد که در این مرحله با انجام یک بازی پایاپای، اما در نهایت مقابل حریف فرانسوی نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره و ‌مقام نایب قهرمانی رسید.

حمزه مرادیان از ورزشکاران به نام کوهدشت لرستان است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. کریم دوستی-موسس مجتمع آموزشی باغ مینو

    تبریک صمیمانه به قهرمان حمزه مرادیان.افتخار مایی برادر .به امید موفقیت های بالاتر

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط