سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۴:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۴۲ ق.ظ تعداد بازدید: 587 بازدید کد خبر:60690 چاپ خبر

جوابیه احزاب مردمسالاری و همبستگی دلفان به یک مطلب کشکان

0

کس ندیدیم که انکار کند وجدان را حرف وجدان دگر و، گوهر وجدان دگر است با سلام واحترام پیرو درج مطلبی، تحت عنوان استقبال سرد از همایش اصلاح طلبان سلسله و دلفان، جوابیه ای مشترک توسط احزاب میزبان جلسه، به حضورتان تقدیم خواهشمند است در سایت وزین کشکان درج فرمائید. ۱-همایش مورد اشاره با محوریت […]

photo_2016-09-09_09-36-26-768x512

کس ندیدیم که انکار کند وجدان را
حرف وجدان دگر و، گوهر وجدان دگر است

با سلام واحترام
پیرو درج مطلبی، تحت عنوان استقبال سرد از همایش اصلاح طلبان سلسله و دلفان، جوابیه ای مشترک توسط احزاب میزبان جلسه، به حضورتان تقدیم خواهشمند است در سایت وزین کشکان درج فرمائید.
۱-همایش مورد اشاره با محوریت احزاب مردمسالاری و همبستگی دلفان و جوانان اصلاح طلب، با هدف اتحاد و انسجام بین اصلاح طلبان و نیز رسیدن به تفاهم پیرامون انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار گردیده و هر نوع گمانه زنی خارج از آن مردود و بی اساس است و کسی حق مصادره آن را ندارد.
۲-جمعیت حاضر به استناد تصاویر ارسالی، نه ۸۰نفر که توسط افرادی معلوم الحال در ابتدای همایش و قبل از حضور اکثریت حضار با اهداف و مطامع خاص گرفته شده که بیش از ۲۰۰نفر بوده است، ضمناً مدعوین و حاضرین در جلسه از خرم آباد و سایر شهرستان های استان انگشت شمار بوده اند نه یک سوم جمعیت.
۳-اصلاح طلبان دلفان همواره وزن خود را در انتخابات گوناگون نشان داده اند، به عنوان مثال می توان به انتخابات سال ۹۲اشاره نمود که آراء دکتر روحانی حدود ۷۹درصد از مجموع آراء به صندوق ریخته شهرستان را به خود اختصاص داد، بنابراین سرد و کم رنگ نشان دادن همایش، با هدف دل سرد نمودن مردم و جوانانی است که خواهان پایان دادن به منفعت طلبی و انحصار طلبی می باشند.
در پایان اعلام می داریم اصلاح طلبان راستین و واقعی، همچنان در مسیر وحدت و انسجام گام برداشته و هیچگاه دچار تشتت و پراکندگی نخواهند شد و مطمئناً دست افرادی که با وارونه نشان دادن واقعیت قصد بهره برداری و منفعت طلبی دارند برای همه مردم بخصوص مردم فهیم و آگاه دلفان رو خواهد شد.
با احترام
فردین باقری (دبیر حزب مردمسالاری شاخه دلفان)
ربیع صادقی (دبیر حزب همبستگی شاخه دلفان)

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود خدابر بانیان جلسه ،هرچند برخی اصلاح طلب نماها تمام ظرفیت خویش رابکار بستند که این همایش لغو گردد،اما پیام خوب این همایش به مردم ،وجوانان اصلاح طلب این بود که جریان سیال اصلاح طلبی از دست عده ای انحصار طلب خودمحور ،حزب بادی خارج، ودرحال تبدیل شدن به یک گفتمان بر مبنای محوریت ومرامنامه حزبی است ،دست منفعت طلبانی که درانتخابات ریاست جمهوری با قالیباف ،دور قبل مجلس با زندانبان اوین واین دوره با نماینده پایداری بیعت نموده اند جایگاهی دربین اصلاح طلبان نداشته وندارند

  [پاسخ]

 2. درود بر مردم فهیم دلفان

  [پاسخ]

 3. حالا چرا بهتون برخورده کاش هشتاد نفرم بشین.ازینکه از دیگر شهرهای استان هم بوده قابل انکار نیست.اطلاع رسانی هم بسیار خوب بوده ولی حضور کمرنگ .

  [پاسخ]

 4. همان وزنی که شما در بند ۳ به آن اشاره کرده ایدو گرداندگان انتخابات سال ۹۲ بودنددر این همایش حضور نداشتندبه همین علت توصیف استقبال سردبی معنا نیست وان شاء الله در آینده با وحدت وهمدلی تلافی خواهدشدو ضمنا” هیج اصلاح طلبی خواستار دلسرد شدن جوانان نبوده ونخواهدبود.

  [پاسخ]

 5. .توصیه به اصلاح طلبان دلفان

  جو سیاسی دلفان هیچگاه به نفع اصلاح طلبا نبوده از همان اوایل که شیخ محمدی و مرحوم آل کاظمی بودن تا حال نسبتا اصولگراها میدان داری کردن .اصولا بعید میدانم چهره سیاسی شاخص اصلاح طلبی در دلفان وجود داشته باشد .اما در نقطه مقابل همین آقایان رستمیان .چراغیان و….اصولگرایان مطرح در سطح استان هستند.به نظرم احزاب اصلاح طلب دلفان باید از چند چهره شاخص رونمایی کرده و.از انشقاق و دو دستگی در اردوگاه خود بپرهیزند ودر مقابل اصولگرایان انسجام داشته باشند ………

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط