سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۱:۳۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۵در ۹:۲۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,141 بازدید کد خبر:60636 چاپ خبر

پلیس راه کوهدشت به اسلام آباد غرب افتتاح شد+ تصاویر

0

عصر امروز با حضور مهندس کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران، پلیس راه کوهدشت به اسلام آباد مورد بهره برداری قرار گرفت. مهندس فردی بیرانوند در آئین گفت: یکی از عمده ترین مشکلات منطقه راه است بطوریکه از حدود ۹۰۰کیلومتر راه […]

عصر امروز با حضور مهندس کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران، پلیس راه کوهدشت به اسلام آباد مورد بهره برداری قرار گرفت.
مهندس فردی بیرانوند در آئین گفت: یکی از عمده ترین مشکلات منطقه راه است بطوریکه از حدود ۹۰۰کیلومتر راه ۱۵۰کیلومتر آن اصلی و بقیه راه های فرعی، درجه دو و روستایی می باشند.
وی افزود: اعتبار این پروژه یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان بوده است و امسال مبلغ سه میلیارد و پانصد هزارتومان اعتبار به بخش راه اختصاص داده شده است.
دکتر ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس نیز در این مراس بیان داشت: جاده ی کوهدشت به زانوگه،جاده بابازید به پل سیمره، گردنه پای آستان و ریش بر، جاده کشماهور به درب گنبد، تعریض جاده طرهان و کوهنانی از جمله مشکلات جدی راه شهرستان می باشند و انتظار می رود که مسئولین ذی ربط در برنامه ریزی نسبت به تخصیص اعتبار جاده های مورد اشاره اقدام لازم را معمول دارند.

پاسگاه پلیس راه “کوهدشت – اسلام آباد” در مسیر کریدور غرب کشور و در تقاطع سه راهی زانوگه ـ کیلومتر ۲۰ شهرستان کوهدشت واقع شده است.

ساختمان پاسگاه پلیس راه کوهدشت – اسلام آباد در دو فاز اجرا شده که فاز اول آن شامل یک ساختمان اصلی و دو ساختمان جنبی است؛ مساحت ساختمان اصلی این پاسگاه ۴۴۴ مترمربع بوده و در مجموع در فاز اول این پروژه حدود پنج میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

فاز دوم پروژه پاسگاه پلیس راه کوهدشت – اسلام آباد شامل محوطه سازی و اجرای رمپ‌های ورود و خروجی بوده که حدود هشت میلیارد و ۹۷۸ میلیون ریال برای آن هزینه شده است.

img_20160908_201059 img_20160908_201103 img_20160908_201106 img_20160908_201109 img_20160908_201113 img_20160908_201120

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. کاش به جای احداث پلیس راه به فکر دوبانده کردن جاده پل سیمره به زانوگه باشند.خدایی این حجم ترافیک و نفت کش های عراقی نباید این جاده به این شکل باشه

  [پاسخ]

 2. امیدوارم زیرگذری مناسب جهت جدا نمودن مسیر کوهدشت و کم خطر نمودن آن هم احداث شود

  [پاسخ]

 3. خبر های الکی!؟

  [پاسخ]

 4. عجب پروژه مهمی افتتاح کردین!!!!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط