سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۹:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۴۱ ق.ظ تعداد بازدید: 134 بازدید کد خبر:60622 چاپ خبر

برگزاری همایش موسیقی کودک و خانواده در لرستان

0

مدیرکل حوزه هنری لرستان از برگزاری همایش موسیقی «کودک و خانواده» در این استان خبر داد. محمد پورامیدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موسیقی به عنوان هنری اثرگذار و تعالی بخش می تواند نقش مهمی در انتقال آموزه های اخلاقی به کودکان داشته باشد. وی افزود: در طول تاریخ کشورمان موسیقی توانسته است به خوبی […]

۵۱۲۴۶۸۹_۷۹۶

مدیرکل حوزه هنری لرستان از برگزاری همایش موسیقی «کودک و خانواده» در این استان خبر داد.

محمد پورامیدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موسیقی به عنوان هنری اثرگذار و تعالی بخش می تواند نقش مهمی در انتقال آموزه های اخلاقی به کودکان داشته باشد.

وی افزود: در طول تاریخ کشورمان موسیقی توانسته است به خوبی این رسالت را در قالب ترانه های مادری برای سال ها ایفا کند لذا باید تلاش کنیم از این پتانسیل در راستای تربیت اخلاقی کودکان خود در نسل های آینده به خوبی بهره بگیریم.

مدیرکل حوزه هنری لرستان با اشاره به اینکه در اولین همایش موسیقی کودک و خانواده، آموزه های اخلاقی و فرهنگی در قالب قطعات موسیقی و سرود به مخاطبان عرضه می شود، عنوان کرد: در این همایش خانواده ها در کنار کودکان خود حضور دارند و شاهد اجرای ترانه ها و سرودهایی با موضوعات آداب رفتار، عبادت و نماز، نظافت و محیط زیست توسط گروه های کودک و نوجوان خواهند بود.

امیدی پور گفت: همایش موسیقی کودک و خانواده ۲۳ شهریور امسال در خرم آباد برگزار می شود.

وی اضافه کرد: آثار تنظیم شده برای اجرا در این همایش قرار است پس از ضبط در قالب آلبوم موسیقی کودکان به علاقمندان عرضه شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط