سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۴:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۵در ۴:۳۷ ب.ظ تعداد بازدید: 917 بازدید کد خبر:60615 چاپ خبر

پیام تشکر و اعتذار علی اصغر اسفندیارپور

0

بسمه تعالی “قدرناشناس مردم نمی تواند قدرشناس خداوند باشد” بار دیگر مردم بزرگوار و با وفای دیارمان با همدلی تمام در غم مادر سفر کرده ام، اینجانب را مورد مهر و تفقد قرار دادند. از خدای بزرگ خواهانم توجه و عنایت پاک و باصفای شما عزیزان در شادی روح و آرامش آن مهاجر محترمه موثر، […]

تصاویر-مراسم-ختم-مادر-حاج-علی-اصغر-اسفندیاری-۲۸-۷۶۸x506

بسمه تعالی
“قدرناشناس مردم نمی تواند
قدرشناس خداوند باشد”

بار دیگر مردم بزرگوار و با وفای دیارمان با همدلی تمام در غم مادر سفر کرده ام، اینجانب را مورد مهر و تفقد قرار دادند.
از خدای بزرگ خواهانم توجه و عنایت پاک و باصفای شما عزیزان در شادی روح و آرامش آن مهاجر محترمه موثر، (در خبر است، هرکس چهل نفر او را دعا کند سعادتمند است) و تسلی بخش خاطر بازماندگان گردد، اِن شاءاله.
در این راستا از اقصی نقاط کشور، مخصوصاً مردم استان های غربی (لرستان، کرمانشاه، کردستان، ایلام) به زیبایی ما را همراهی و مشایعت کرده و مورد لطف قرار دادند که سپاسگزار محبتشان هستیم.
از ریاست جمهور محترم دولت اصلاحات و همچنین سایر شخصیت های کشور که پیام گرم و پرمحبتشان معرف عنایت ویژه آن بزرگواران می باشد، صمیمانه سپاسگزارم.
جا دارد از حضور مقام های لشکری و کشوری، استانداران محترم، مدیران دستگاه های اجرایی، اساتید بزرگوار، شخصیت های فرهیخته، دانشگاهیان، فرهنگیان، علمای بزرگوار، فرمانداران، بخشداران و همچنین نهادهای مدنی، احزاب و اصحاب مطبوعات که با حضور، پیام و تماس تلفنی تسکین بخش آلامم بودند نهایت تشکر را داشته باشم.
خداوند ما را توفیق عنایت فرماید که بتوانیم قدردان شما عزیزان باشیم.
ارادتمند، اسفندیارپور

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حاج اسفندیارپور بزرگوار خداوند به شما و سایر بازماندگان صبر جمیل عنایت کنه

  [پاسخ]

 2. مجیدگلمرادی آدینه وند

  خداوندبزرگ روح پاک چنین مادربزرگواری که توانسته فرزندخلف وشایسته ای چون حاج اسفندیاری را دردامن خودپرورش دهد،با ارواح طیبه محشورگرداند.

  [پاسخ]

 3. خداوند صبر عنایت کنه جناب اسفندیارپور

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط