سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۹:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۵در ۴:۲۵ ق.ظ تعداد بازدید: 261 بازدید کد خبر:60571 چاپ خبر

لرستان مهرماه امسال میزبان نمایشگاه کتاب می‌شود

0

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان؛

معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برپایی نمایشگاه کتاب طی مهر ماه امسال در این استان خبر داد.  به گزارش کشکان به نقل از مهر، غلامعلی فلاح ظهر دوشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان به برگزاری نمایشگاه کتاب در مهرماه امسال اشاره کرد و اظهار داشت: […]

۱۷۴۵۸۸۰

معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برپایی نمایشگاه کتاب طی مهر ماه امسال در این استان خبر داد.

 به گزارش کشکان به نقل از مهر، غلامعلی فلاح ظهر دوشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان به برگزاری نمایشگاه کتاب در مهرماه امسال اشاره کرد و اظهار داشت: در صورت تامین اعتبار دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب لرستان با اعتباری حدود ۳۰۰ میلیون تومان در دهم مهرماه امسال در محل نمایشگاه بین المللی خرم آباد برگزار شود.

وی در خصوص درخواست مدیرکل دفتر بانوان استانداری لرستان در رابطه با کمک ارشاد برای چاپ کتاب شهدای زن لرستان عنوان کرد: بخش زیادی از هزینه های برگزاری هفته فرهنگی لرستان متوجه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بود لذا با توجه به بودجه ضعیف این اداره کل درخواست داریم نهادهایی که قرار است در حوزه خودشان کاری انجام دهند آن را به گردن دیگر ادارات نیندازند.

وی افزود: سال گذشته حدود ۱۰۰ میلیون تومان برای بحث تبلیغات نمایشگاه کتاب هزینه شد که هنوز خیلی از هزینه های آن را پرداخت نکرده ایم ضمن اینکه قرار است امسال نیز نمایشگاه کتاب در استان برگزار شود که هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان نیاز خواهد داشت لذا از همه ادارات درخواست می شود با ما همکاری کنند زیرا قرار نیست اداره کل ارشاد، سازمان تبلیغات اسلامی، شهرداری و … بار سنگین همه مسئولیت ها را به عهده بگیرند و شرکت های دولتی و نیمه دولتی که درآمد زا هستند می توانند همکاری کنند.

معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به ۱۶ برنامه این اداره کل برای برگزاری هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در یکی از این برنامه ها که با حضور مشاور ایثارگران وزیر ارشاد برگزار می شود از ۴۳ ایثارگر لرستانی برگزار می شود.

فلاح افزود: برگزاری مسابقات کوتاه و پیامکی، برگزاری مسابقات داستان و خاطره پایان باز، برگزاری مسابقه شعر و خاطره دفاع مقدس در همه شهرستان ها و دیدار با خانواده شهدای هنرمند و فرهنگی رسانه از دیگر برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در هفته دفاع مقدس خواهد بود.

وی برگزاری مسابقه عمومی کتابخوانی و نمایش های خیابانی را از دیگر برنامه های ارشاد لرستان در هفته مقدس دانست و اضافه کرد: همچنین در هفته دفاع مقدس مسابقات مقاله نویسی و خوشنویسی با موضوع دفاع مقدس و نمایشگاهی از آثار هنرهای تجسمی در رشته های نقاشی، خوشنویسی و گرافیک با موضوع دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به وجود حدود ۴۰۰ کانون فرهنگی هنری در سطح شهرها و روستاهای استان اشاره کرد و بیان داشت: در هفته دفاع مقدس امسال مسابقات قرآنی در موسسات فرهنگی و قرآنی سطح استان توسط ارشاد لرستان برگزار می شود.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط