سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۹:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۵در ۶:۳۲ ق.ظ تعداد بازدید: 730 بازدید کد خبر:60559 چاپ خبر

کمیته امداد بخش کوهنانی افتتاح شد+ تصاویر

0

مراسم افتتاحیه اداره کمیته امداد بخش کوهنانی با حضور مهندس فردی بیرانوند فرماندار کوهدشت، دکتر ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی، محمدی مدیر کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان و برخی مدران استانی و شهرستانی در شهر کوهنانی برگزار گردید: فردی بیرانوند: – سال جاری سه و نیم میلیارد […]

IMG_20160904_164618

مراسم افتتاحیه اداره کمیته امداد بخش کوهنانی با حضور مهندس فردی بیرانوند فرماندار کوهدشت، دکتر ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی، محمدی مدیر کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان و برخی مدران استانی و شهرستانی در شهر کوهنانی برگزار گردید:
فردی بیرانوند:
– سال جاری سه و نیم میلیارد تومان اعتبار برای عمران شهری، اصلاح شبکه آبرسانی و راه روستایی به بخش کوهنانی اختصاص یافته است.
– امام (ره) فرمودند خدمت به محرومین عبادت است.
– سیاست دولت توجه و خدمت کردن در مناطق محروم است.
– توجه به تعمیر و احداث مسکن، وام های خوداشتغالی و احداث کمیته امداد بخش درب گنبد از خواسته های بحق مردم کوهدشت است.
– ۹۰۰ میلیون تومان برای عمران شهری و زیباسازی و یک میلیارد و ششصد میلیون تومان برای پمپاژ آب به بخش کوهنانی اختصاص داده شده است.
– وجود کمیته امداد و ثبت احوال برای مردم بخش کوهنانی ضروریست، انشالله در اولین فرصت اداره ثبت احوال نیز در بخش کوهنانی افتتاح خواهد شد.

IMG_20160904_164639
– کوهدشت یکی از سیاسی ترین شهرهای کشور است و ما باید از این ظرفیت برای توسعه عمران کوهدشت استفاده کنیم.
– ۱۵ کمیسیون در مجلس وجود دارد و نماینده مردم کوهدشت رئیس یک کمیسیون است، ما باید از این ظرفیت عالی بهترین استفاده را جهت توسعه شهرستان ببریم.
– هماهنگی بسیار خوبی در بین مسئولین شهرستان از جمله نماینده، امام جمعه و فرماندار وجود دارد، این هماهنگی برای کوهدشت یک فرصت است.
– در سال جاری مبلغ ۳۷۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی به شهرستان کوهدشت اختصاص داده شده که بعد از خرم آباد و بروجرد رتبه سوم را به خود اختصاص داده و این امر تاکنون بی سابقه بوده است که می طلبد از زحمات ارزنده مهندس بازوند استاندار محترم استان تشکر و قدردانی گردد.

IMG_20160904_164643
الهیار ملکشاهی:
– مطالبات بحق مردم کوهنانی از جمله: دارا بودن این بخش از ادارات دولتی، روکش آسفالت شهر کوهنانی، ارتقا سیاسی بخش کوهنانی و … به جد پیگیری می شود.
– ضمن داشتن ارادت قلبی برای وزیر محترم نیرو به دلیل عدم اجرایی شدن ساخت سدهای کوهدشت اخیراً نامه استیضاح ایشان آماده و فعلا به امضای ۱۱ نماینده رسیده است.
– تخصیص آب در استان لرستان ۵۰ درصد از معدل کشور پایین تر است.
– ما پشتیبان و حامی دولت هستیم ولی در عین حال نمی توانیم مطالبات مردم را به گوش مسئولین نرسانیم.
– نماینده زبان گویای مردم است، ما سوال می کنیم، اخطار می دهیم، استیضاح می کنیم و … و این بدین معنی نیست که دولت را قبول نداریم، بلکه ما انتظارات مردم را منعکس می کنیم.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خدمت دوستان عرض کنم
  بنظر حقیر برای افتتاح اینگونه طرح ها باید گریست نه شادی و خوشحالی کرد…چرا افتتاح بیمارستانی را تشریح نمیکنید

  [پاسخ]

 2. اداره گدا پروری بجای این یه فکری ب حال اشتغال و آب این منطقه بکنید فقط الکی اسم یه شهرستان میزارین روی این روستاها یه مدت مردم با این سرگرم میکنید.حالا شهرهای دیگه از۴۰سال پیش شهرستان شدن کجا رو گرفتن.

  [پاسخ]

 3. خواهشا یه فکری بحال آب کوهنانی بکنید که همه میگن شهرستان میشه شماها یه تصفیه کن بذارین شهرستان نمیخوایم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط