سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۳۹۶ | ۰۲:۵۵:۴۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ،‌ ۰۸:۳۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۵در ۱۲:۵۴ ب.ظ تعداد بازدید: 238 بازدید کد خبر:60543 چاپ خبر

ما و تلویزیون GEM

0

کرم‌رضا تاج‌مهر

کرم‌رضا تاج‌مهر- سرویس فرهنگی: اگر تا دیروز سریال‌های آبکی تلویزیون GEM باعث شده بود این تلویزیون مخاطب داشته باشد، دیگر این گونه نیست و آن‌ها در همه‌ی حوزه‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند که نتیجه‌اش گسترش این تلویزیون به شبکه‌های مختلف و افزایش مخاطبانش بوده است. تلویزیون GEM اعلام می‌کند برای حمایت از هنر و هنرمندان ایرانی تبلیغ […]

کرم‌رضا تاج‌مهر- سرویس فرهنگی: اگر تا دیروز سریال‌های آبکی تلویزیون GEM باعث شده بود این تلویزیون مخاطب داشته باشد، دیگر این گونه نیست و آن‌ها در همه‌ی حوزه‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند که نتیجه‌اش گسترش این تلویزیون به شبکه‌های مختلف و افزایش مخاطبانش بوده است.
تلویزیون GEM اعلام می‌کند برای حمایت از هنر و هنرمندان ایرانی تبلیغ فیلم، نمایش، کتاب، موسیقی، صنایع دستی و… در شبکه‌های این تلویزیون مجانی است! (آیا وسوسه‌انگیز نیست؟

واکنش مسئولان ما به این اقدام: «تهیه‌کنندگانی که فیلم‌شان را از شبکه‌های ماهواره‌ای تبلیغ کنند، ممنوع‌الکار می‌شوند»! مانند همیشه دستوری و خشن!gem-tv-شبکه-جم-تی-وی

در اقدامی دیگر، همین تلویزیون GEM مدت‌هاست میان‌برنامه‌هایی را با عنوان حمایت از کالای با کیفیت ایرانی راه انداخته که انصافا تاثیرگذار هستند و ترغیب‌کننده!

البته هنوز واکنشی از سوی مسئولان ما نسبت به این بخش ابراز نشده است!

پرسش: رسالت صدا و سیمای خودمان در قبال این دو مسأله چیست؟ چگونه اقدام می‌کند؟ و کیفیت و تاثیرگذاری برنامه‌هایی که در این دو حوزه می‌سازد، چگونه است؟

یادآوری: نه نگارنده و نه خیلی از هم‌وطنان، تمایلی به دنبال کردن برنامه‌های شبکه‌های تلویزیون GEM نداریم و این نوشته هم تبلیغی برای آن‌ها نیست! اما خوب است واقع‌بین باشیم و بدانیم چرا کم می‌آوریم؟

چرا هزینه کردن‌ها و برنامه‌ریزی‌های مان جواب نمی‌دهد؟ باید چه کنیم و از چه چیزهایی بپرهیزیم!

 

مرجع: کاسیت

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دوست عزیز مسولین پاسخی به تبلیغات کالاهای ایرانی شبکه های جم نمیکنند چون تبلیغاتی مفید است و اتفاقا اونها مجانی و بخاطر نام خوش خودشون و تبلیغ شبکه و مخاطب زیاد خودشون تبلیغ میکنند اما همون تبلیغات رو در تلویزیون داخلی واسه کارخانجات دقیقه ای میلیونی پول میگیرند ( یعنی مسوول ما حاضر نیست هزینه دهد ). درثانی تا پایان سال شبکه های جم به ۳۵ کانال تخصصی و با برنامه شبانه روزی غیر تکراری قراره تبدیل بشه که در این صورت اگر تلویزیون داخلی متناسب با نیاز روز مخاطب و علایق اقشار مختلف پیشرفت نداشته باشد شک نکن بدون رودربایستی خیلی از مخاطبان خودش رو از دست میدهد . البته مسوولین از منو شما بهتر میدونن و هزار جور مشاور دارن اما نمیدونم چرا کاری نمیکنن

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

تا انتخابات
عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
آمار سایت
  • 0
  • 2,551
  • 25,847
  • 184,793
  • 857,310
  • 11,632,998
  • 29,934,541
  • 46,049
  • دوشنبه ۷ فروردین , ۱۳۹۶
سایت های مرتبط