سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۲:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱در ۹:۴۴ ق.ظ تعداد بازدید: 189 بازدید کد خبر:6052 چاپ خبر

معرفي برترين هاي جشنواره ملي موسيقي خنياگران انقلاب اسلامي

0

  گروه ها و نفرات برگزیده سومین جشنواره ملی ، موسیقی خنیاگران انقلاب اسلامی امروز در مراسم اختتامیه این جشنواره در خرم آباد معرفی و از آنها تجلیل شد. در بخش نوازندگی جشنواره هیات داوران، با تقدیر از توانایی های تکنیکی رضا فردی از گروه هرای خراسان، احسان عبدی پور نوازنده سرنا از گروه آساره […]

80516517-3670414

 
گروه ها و نفرات برگزیده سومین جشنواره ملی ، موسیقی خنیاگران انقلاب اسلامی امروز در مراسم اختتامیه این جشنواره در خرم آباد معرفی و از آنها تجلیل شد.
در بخش نوازندگی جشنواره هیات داوران، با تقدیر از توانایی های تکنیکی رضا فردی از گروه هرای خراسان، احسان عبدی پور نوازنده سرنا از گروه آساره خرم آباد، داوود رضایی نوازنده کمانچه گروه سیمره کوهدشت، شهرام فرهادی نیا نوازنده دوتار گروه ندای جام تربت جام و حامد فیضیان نوازنده کمانچه گروه آساره خرم آباد را به عنوان نفرات برتر این جشنواره انتخاب کرد.
همچنین در بخش آهنگسازی با تقدیر از گروه شاهنامه خوانی استان تهران، مهران غضنفری و مژگان خوش اندام از گروه های سیمره کوهدشت و هرای خراسان به عنوان برترین های این بخش معرفی شدند.
هیات داوران در بخش کرال، گروهی را شایسته دریافت مقام نخست ندانست و گروه های کرحوزه هنری خراسان رضوی و مهر وطن کرمان را به عنوان گروه های دوم و سوم این بخش از جشنواره معرفی کرد.
در بخش گروه های برگزیده بومی و قومی جشنواره نیز هیات داوران گروه سیمره لرستان و هرای خراسان را به طور مشترک به عنوان گروه برتر، گروه میسان از خوزستان را دوم و گروه آساره خرم آباد را به عنوان گروه سوم انتخاب کرد.
همچنین هیات داوران از گروه چهارمحال بختیاری به دلیل احیای آیین های قومی و سنت های حماسی منطبق با ارزش های جشنواره و تسلط به حرکات با چوب در بازی های سنتی بختیاری تجلیل کرد.
تندیس و دیپلم افتخار به همراه 30 میلیون ریال جایزه نقدی ، تندیس و دیپلم افتخار ، لوح تقدیر و 10 میلیون ریال و دیپلم افتخار و لوح تقدیر به همراه پنج میلیون ریال جایزه نقدی به برترین های این دوره از جشنواره اهدا شد.
نعمتی نیار مدیر حوزه هنری استان لرستان گفت : سومین جشنواره ملی موسیقی خنیاگران انقلاب اسلامی با حضور 14 گروه موسیقی 18 تا20 بهمن در خرم برگزار شد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط