سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۸:۴۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۰۱ ب.ظ تعداد بازدید: 74 بازدید کد خبر:60476 چاپ خبر

همایش بزرگ شکرگزاری گندم در روستای مُدآباد+ تصاویر

0

با حضور آت اله عالمی رئیس شورای عالی زکات کشور برگزار شد:

به مناسبت برداشت محصول و شکرگزاری مردم شهرستان ازنا، همایشی در شهر مومن آباد، روستای مدُآباد برگزار شد. به گزارش خبرنگار کشکان؛ این همایش، دیروز (چهارشنبه ۹۵/۵/۱۰) با حضور چند چهره ی کشوری و استانی از جمله “آیت اله عالمی رئیس شورای عالی زکات کشور و نماینده ی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی” و […]

IMG_20160901_142126

به مناسبت برداشت محصول و شکرگزاری مردم شهرستان ازنا، همایشی در شهر مومن آباد، روستای مدُآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کشکان؛ این همایش، دیروز (چهارشنبه ۹۵/۵/۱۰) با حضور چند چهره ی کشوری و استانی از جمله “آیت اله عالمی رئیس شورای عالی زکات کشور و نماینده ی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی” و به همت جهاد کشاورزی و کمیته ی امداد امام خمینی (ره) شهرستان ازنا اجرا شد.

برنامه پس از تلاوت آیاتی از قرآن و سرود جمهوری اسلامی، با خیر مقدم و گزارش عملکردی از سوی دکتر بازدار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، آغاز و با با گزارش عملکرد مدیرکل کمیته ی امداد استان ، آقای “محمدی فارسانی” ادامه یافت.
در بخش بعدی، آقای شوشتری به نمایندگی از کشاورزان شهرستان ازنا، به بیان پاره ای از مشکلات بخش کشاورزی این شهرستان پرداخت که با تایید و تشویق کشاورزان همراه بود.
پس از آن آیت اله عالمی رئیس شورای عالی زکات کشور و نماینده ی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی به ایراد سخنانی پرداخت.

پخش کلیپ، پذیرایی، تقدیر از چند عامل و مودی فعال در زمینه ی زکات، قرعه کشی و اهدای جایزه به ده نفر از اهالی حاضر نیز پایان بخش همایش بزرگ شکرگزاری گندم در روستای مدآباد شهر مومن آباد بود.

IMG_20160901_142113 IMG_20160901_142109 IMG_20160901_142029

 

گزارش و عکس: مرتضا خدایگان

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط