سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۰:۰۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۵در ۹:۱۴ ق.ظ تعداد بازدید: 547 بازدید کد خبر:60456 چاپ خبر

کارگاه پیشگیری از مصرف موادمخدر ویژه کارفرمایان غرب کشور در بروجرد برگزار شد+ تصاویر

0

کارگاه آموزشی طرح ملی پیشگیری از مصرف مواد مخدر(طرح کاج) ویژه کارفرمایان و مدیران منابع انسانی واحدهای کارگری و کارفرمایی استان های غرب کشور روز سه شنبه در هتل زاگرس بروجرد برگزار شد.

به گزارش کشکان، حمیدرضا درویش پور در این کارگاه آموزشی هدف از اجرای این طرح را بکارگیری موثر روش های پیشگیرانه مصرف مواد مخدر در محیط های کارگری دانست و گفت: تلاش این طرح کاهش ۲۵ درصدی مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید در پنج سال آینده است.
معاونت رفاه اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان  آموزش و آگاه سازی نسبت به عوارض سوء مصرف مواد مخدر را مهمترین راهبرد در امر پیشگیری از اعتیاد در جامعه کارگری دانست و افزود: پیشگیری به عنوان کم هزینه ترین و تاثیرگذارترین اقدام در راستای جلوگیری از ابتلای افراد به اعتیاد است.
وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهوری همواره تاکید دارند که نباید در واحدهای اقتصادی ناهنجاری اجتماعی وجود داشته باشد.
وی با بیان اینکه ورود آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی به کارگاه ها منجر به فلج شدن این واحدها می شود، افزود: با پیشگیری و ارایه برنامه های آموزشی و ارتقای سطح آگاهی منابع انسانی می توان از بروز هرگونه مشکل در این زمینه جلوگیری کرد.
وی اضافه کرد: مدیران کارگاه ها باید با سرمایه گذاری لازم به مقابله جدی با ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی در کارگاه های خود بپردازند.
وی گفت: برای سالم سازی محیط های کارگری و ارتقای امنیت و سلامت کارگران استان های کشور به ۶ قطب تقسیم شده اند که قطب غرب شامل استان های لرستان، همدان، کردستان، ایلام و کرمانشاه می باشد.
۵۰ تن از معاونان رفاه اجتماعی و مدیران منابع انسانی کارگاه های بین ۵۰ تا ۵۰۰ تن پنج استان غرب کشور در این کارگاه، آموزش های لازم را زیر نظر استاد هومان نارنجی ها از اساتید برجسته حوزه آسیب های اجتماعی دانشگاه های تهران فرا گرفتند.
در این کارگاه آموزشی مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان نیز حضور داشتند.

۱۰۰۹۶۳_orig

۱۰۰۹۶۱_orig

۱۰۰۹۶۴_orig

۱۰۰۹۶۵_orig

۱۰۰۹۶۷_orig

۱۰۰۹۶۲_orig

۱۰۰۹۶۸_orig

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط