سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۳:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۵در ۹:۰۸ ق.ظ تعداد بازدید: 255 بازدید کد خبر:60453 چاپ خبر

همایش مدیران شرکت پست استان‌های زاگرس‌نشین در خرم‌آباد برگزار شد

0

همایش مدیران شرکت پست استان های زاگرس نشین در مرکز لرستان برگزار شد. به گزارش کشکان به نقل از مهر، ظهر چهارشنبه همایش مدیران پست استان های زاگرس نشین با حضور غلامرضا نجاری عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان، مدیران پست ۱۰ استان […]

۸d0a53d7f0b8677d01237e1a10d765af

همایش مدیران شرکت پست استان های زاگرس نشین در مرکز لرستان برگزار شد.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، ظهر چهارشنبه همایش مدیران پست استان های زاگرس نشین با حضور غلامرضا نجاری عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان، مدیران پست ۱۰ استان زاگرس نشین و معاونان آن ها در محل سالن جلسات شرکت پست لرستان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت پست لرستان در این همایش با اشاره به اینکه این همایش به منظور ایجاد هم افزایی بین ادارات پست استان های منطقه زاگرس برگزار شده است، اظهار داشت: در این همایش توانمندی ها، پتانسیل و ظرفیت های استان هم در زمینه پست و هم در زمینه گردشگری و ژئوتوریسم به دیگر استان‌ها معرفی می شود.

حاتم سلیمانی گفت: برای اجرایی شدن اساسنامه جدید شرکت پست باید توانمندی ها و زیرساخت های هر استان بررسی شود لذا از همه ۱۰ استان حاضر یافته در این همایش خواسته شده است ظرفیت های خاص استان خود را بیان کرده تا بعد از احصاء همه ظرفیت ها یک کارگروه و دبیرخانه تشکیل شده تا این ظرفیت ها برای اجرایی شدن در سایر استان ها به کار گرفته شود.

مدیرعامل شرکت پست لرستان افزود: به صورت ماهیانه عملکرد شرکت های پست ۱۰ استان منطقه زاگرس توسط دبیرخانه ای که در لرستان شکل می گیرد رصد شده و به معین این استان ها یعنی غلامرضا نجاری عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران انعکاس داده می شود.

سلیمانی با اشاره به اینکه ما قصد داریم از ظرفیت GNAF در استان لرستان استفاده کنیم، تصریح کرد: کارگروه GNAF در استانداری لرستان تشکیل شده و بیش از ۹۸ درصد کار به هنگام سازی شهری در این زمینه انجام شده و در حوزه روستایی نیز حدود ۶۰ درصد کار شده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط