سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۳۹:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۵در ۵:۰۷ ق.ظ تعداد بازدید: 381 بازدید کد خبر:60449 چاپ خبر

تیم کشتی لرستان با برنامه‌ترین تیم در این لیگ است/ آغاز مسابقات لیگ برتر کشتی در خرم‌آباد

0

حسن رنگرز:

سرمربی تیم فرنگی‌کاران بیمه رازی استان لرستان گفت: در مسابقات لیگ برتر کشت که امروز و فردا در خرم‌آباد آغاز می‌شود، تیم کشتی لرستان بابرنامه‌ترین تیم در این لیگ است. حسن رنگرز امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: استان لرستان دارای ظرفیت‌های خوبی در زمینه کشتی است و دارای پهلوانان نامداری مانند غلامرضا محمدی، […]

IMG14204725

سرمربی تیم فرنگی‌کاران بیمه رازی استان لرستان گفت: در مسابقات لیگ برتر کشت که امروز و فردا در خرم‌آباد آغاز می‌شود، تیم کشتی لرستان بابرنامه‌ترین تیم در این لیگ است.

حسن رنگرز امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: استان لرستان دارای ظرفیت‌های خوبی در زمینه کشتی است و دارای پهلوانان نامداری مانند غلامرضا محمدی، طالب نعمت‌پور و… در سطح کشور است.

رنگرز با اشاره به اینکه این لیگ با اسپانسری بیمه رازی در خرم‌آباد برگزار می‌شود، اظهار داشت: امیدواریم استان لرستان برای برگزاری این دست از مسابقات حضوری فعال داشته باشد.

وی بیان داشت: استان لرستان دارای ورزشکاران شاخصی در کشتی بوده و ما توانستیم تنها با دلیل منع قانونی از تعدادی که شرایط را داشته استفاده کنیم.

سرمربی کشتی فرنگی بیمه رازی لرستان یادآور شد: انتظار می‌رود، فرنگی‌کاران ما با حضور خود مایه دلگرمی همه ورزشکاران و پهلوانان ایران اسلامی باشند.

رنگرز افزود: ورزشکاران و پهلوانان رشته کشتی مهمان مردم استان لرستان هستند و مردم این استان به عنوان مردمانی مهمان‌نواز در سطح کشور شناخته شده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: امروز بیمه رازی به عنوان اسپانسر این مسابقات حضور داشته و توانسته میلیاردی سرمایه‌گذاری کنند که این سرمایه‌گذاری برای استان لرستان یک فرصت به شمار می‌رود، لذا همه مردم استان لرستان باید با شور و نشاط خود همه کشتی‌گیران کشور را مورد تشویق خود قرار دهند.

سرمربی کشتی فرنگی بیمه رازی لرستان اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های داخلی در این بخش در نظر گرفته شده و ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم این مسابقات را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

رنگرز با اشاره به اردوهای آمادگی‌سازی افزود: برگزاری لیگ برتر در استان لرستان در بهترین زمان ممکن اتفاق افتاده، زیرا تمام اردوها به پایان رسیده و کشتی‌گیران با برنامه‌ریزی و آمادگی کامل در این مسابقات حضور می‌یابند.

وی عنوان کرد: در بین گروه‌های کشتی‌گیر کشورمان با برنامه‌ترین تیم لیگ برتر امسال را تیم ملی بیمه رازی لرستان لرستان تشکیل داده است و امیدواریم قهرمان کشور شود.

 

 

 

 

دیدگاه

  1. به امید موفقیت و سربلندی

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط