سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۹:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۵در ۱۱:۱۹ ق.ظ تعداد بازدید: 359 بازدید کد خبر:60436 چاپ خبر

۲ طایفه بزرگ در الیگودرز صلح کردند/ اخبار انتظامی استان

0

به گزارش کشکان به نقل از همشهری لرستان ،فرمانده انتظامی الیگودرز از پایان اختلاف چندین ساله ۲ طایفه بزرگ و صلح و سازش میان آنان در این شهرستان خبر داد. بسرهنگ «خدارحم ذلقی» گفت: ۲ طایفه بزرگ در این شهرستان از سال های پیش در اثر اختلاف‌های ملکی با هم درگیر شده و جوانی در […]

۱۰۰۸۷۹۵۴۰۴۹۹

به گزارش کشکان به نقل از همشهری لرستان ،فرمانده انتظامی الیگودرز از پایان اختلاف چندین ساله ۲ طایفه بزرگ و صلح و سازش میان آنان در این شهرستان خبر داد.
بسرهنگ «خدارحم ذلقی» گفت: ۲ طایفه بزرگ در این شهرستان از سال های پیش در اثر اختلاف‌های ملکی با هم درگیر شده و جوانی در این درگیری‌ها یک چشم خود را از دست داده بود که با تدابیر نیروی انتظامی الیگودرز و ازنا و حضور بزرگان طوایف، معتمدان محلی و مسئولان دولتی به صلح و سازش منجر شد.
وی افزود: وجود اختلاف و درگیری میان طوایف در هر منطقه ای علاوه بر اینکه موجب کاهش احساس امنیت و بروز مشکلات امنیتی برای ساکنان آن مناطق می‌شود سایر مشکلات فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی را نیز به‌دنبال دارد.
ذلقی عنوان کرد: با تدابیر پلیس برای از بین بردن اختلاف‌ها و برقراری سازش بین طوایف و برپایی امنیت کامل جلسه‌های بسیاری برگزار شد که در نهایت به سازش این ۲ طایفه انجامید.

کشف زمین خواری در خرم آباد
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک فقره تصرف اراضی ملی به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک متهم در خرم آباد خبر داد.
سرهنگ «عباس نظری» گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در اراضی ملی اطراف شهرستان خرم آباد با قطع مقادیر زیادی درخت، مبادرت به ساخت بنا به میزان ۵۰۰ هکتار کرده است، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضایی و همکاری منابع طبیعی در محل حاضر شدند و مشخص شد، فردی با قطع درختان و تخریب منابع ملی به تصرف اراضی و ساخت بنا اقدام کرده است.

دستگیری سارق حرفه ای در کوهدشت
فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری سارق حرفه ای و کشف ۵۳ نوع سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ «یارالله عبدی چراغ» گفت: در پی ارجاع نیابت قضایی یکی از استان‌های جنوبی کشور به پلیس آگاهی این شهرستان، مبنی بر سرقت خانه، مغازه و قطعات داخل خودرو توسط سارقی در کوهدشت، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس کوهدشت قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با کار اطلاعاتی سارق را در کوهدشت شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
عبدی چراغ اظهار کرد: سارق در بازجویی به عمل آمده به ۵۳ فقره انواع سرقت شامل خانه، مغازه و قطعات داخل خودرو در یکی از استان‌های جنوبی کشور اعتراف کرد و همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

کشف مواد مخدر در بروجرد
فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری سوداگر مرگ و کشف ۲۲۸ گرم هروئین و شیشه در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ «علیرضا دلیری» گفت: مأموران پاسگاه انتظامی گودرزی این فرماندهی در پی کسب خبری مبنی براینکه فردی به تهیه و توزیع موادمخدر اقدام می‌کند، بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: مأموران با تحقیقات به عمل آمده متهم را در یکی از روستاهای اطراف بروجرد شناسایی و دستگیر که در بازرسی از خانه وی مقدار ۲۰۵ گرم هروئین و ۲۳ گرم شیشه کشف کردند.  فرمانده انتظامی بروجرد اظهار کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط