سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۲:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۵در ۸:۳۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,037 بازدید کد خبر:60379 چاپ خبر

تشکیل کمپین حمایت از کنشگر سیاسی نعمت الله دستیاری در پلدختر

0

از پلدختر خبر می رسد پس از انتقادات گسترده جمعی از سیاسیون این شهرستان به رییس ستاد دکتر روحانی در این شهر (اینجا)، جمعی از فعالین سیاسی این شهرستان بر آن شده اند تا با تشکیل کمپینی مجازی در تلگرام با نام “کمپین حمایت از نعمت الله دستیاری” مانع از ادامه ی انتقادات به تعبیر […]

IMG_20160828_005104

از پلدختر خبر می رسد پس از انتقادات گسترده جمعی از سیاسیون این شهرستان به رییس ستاد دکتر روحانی در این شهر (اینجا)، جمعی از فعالین سیاسی این شهرستان بر آن شده اند تا با تشکیل کمپینی مجازی در تلگرام با نام “کمپین حمایت از نعمت الله دستیاری” مانع از ادامه ی انتقادات به تعبیر ایشان توهین آمیز به این کنشگر سیاسی پلدختر بشوند.

تا کنون حدود ۱۰۰۰ نفر عضو این کمپین مجازی شده اند.

منتقدین دستیاری پس از انتشار خبر احتمال انتصاب وی به عنوان فرماندار پلدختر، مشی سیاسی وی را غیر اصلاح طلبانه، دوگانه و نامشخص دانسته و از استاندار لرستان خواستار امتناع از این انتصاب شده اند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. امین امیری رادازخرم اباد

    باعرض سلام.بنده به نوبه ی خودم ازتمامی کسانی که این کمپین را راه اندازی کرده اندسپاسگزاری می کنم.واقعاآقای دستیاری ازنیروی های ارزشی واخلاق مداراین استان می باشندومطمئنا کسانی که بوی ازانسانیت برده باشندبه خوبی،بزرگی وقدرایشان رامیفهمند.وبایدتاسف خوردبه حال افرادی،که به خاطرمنفعت شخصی حاضرمیشونددرمقابل انسانی،به بزرگی اقای دستیاری بمانند.

    [پاسخ]

  2. من از کسانی که از اقای دستیاری حمایت میکنند کمال تشکر وقدردانی را دارم وبرای افرادی که بدون شناخت واقعی ازوی برعلیه ایشان ایجاد شبهه مینمایند متاسفم اقای نعمت دستیاری فرزند اصیل پلدختر وهمرزم شهدای والامقامی چون بسیجی دانشجوی شهید علی جودکی می باشند از خدا بترسید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط