سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۳:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۵در ۱۰:۰۲ ق.ظ تعداد بازدید: 386 بازدید کد خبر:60374 چاپ خبر

پتروشیمی کوهدشت ۴۵۰ میلیون دلار تسهیلات ارزی دارد

0

استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: پتروشیمی کوهدشت ۴۵۰ میلیون دلار تسهیلات ارزی دارد. به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران، افزود: پس از بررسی‌هایی که صورت گرفت قرار بر این شد که سرمایه‌گذار این پروژه از یزد بیایید. وی با بیان اینکه حدود ۳۷ یا ۶۲ هکتار از این پروژه به سرمایه‌گذار واگذار شده است، اظهار کرد: سرمایه‌گذار […]

IMG_20160410_153810

استاندار لرستان گفت: پتروشیمی کوهدشت ۴۵۰ میلیون دلار تسهیلات ارزی دارد.

به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران، افزود: پس از بررسی‌هایی که صورت گرفت قرار بر این شد که سرمایه‌گذار این پروژه از یزد بیایید.

وی با بیان اینکه حدود ۳۷ یا ۶۲ هکتار از این پروژه به سرمایه‌گذار واگذار شده است، اظهار کرد: سرمایه‌گذار حصارکشی این پروژه را انجام داده است.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه پتروشیمی کوهدشت ۴۵۰ میلیون دلار تسهیلات ارزی دارد، تصریح کرد: ۱۰۰ میلیون دلار آن تصویب شده است.

بازوند با اشاره به نیروگاه خرم‌آباد، اضافه کرد: این نیروگاه به دلایلی ۸ سال تعطیل شد و پایان سال ۹۴ صندوق توسعه ملی نهایتا با ۱۹۰ میلیون دلار بازگشایی LCآن موافقت کرد که بتوانند از صندوق توسعه ملی پرداخت کنند.

وی بیان کرد: یک اختلافی سرمایه‌گذار با بانک ملی داشتند که مرتفع شده است که امید می‌رود در آینده نزدیک وارد راه‌اندازی این پروژه بشویم.

بازوند با اشاره وام ازدواج، اضافه کرد: یکی از کارهای اصلی است که باید انجام شود و در ملاقات با رئیس جمهور یکی از تقاضاهای ما تعیین تکلیف وام ازدواج بود.

وی بیان کرد: رئیس جمهور قول دادند که مشکل برطرف شود و ما هم به طور جدی پیگیری کنیم.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. مردم رومشکان تو رویا پتروشیمی نمونید هیچ خبری نیست سرابی بیش نیست

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط