سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۴:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۵در ۱۰:۰۰ ق.ظ تعداد بازدید: 801 بازدید کد خبر:60372 چاپ خبر

طرح استیضاح فانی از سوی نمایندگان مجلس پیگیری می‎شود/ انتقادات جدی به عملکرد وزارت آموزش و پرورش وجود دارد

0

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از سوالات و ابهامات نمایندگان پیرامون عملکرد وزارت آموزش و پرورش باقی مانده است از این رو طرح استیضاح فانی از سوی برخی از نمایندگان مجلس پیگیری می‎شود. محمد بیرانوند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با میزان پیرامون اینکه آیا […]

جلسه-با-وزیر

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از سوالات و ابهامات نمایندگان پیرامون عملکرد وزارت آموزش و پرورش باقی مانده است از این رو طرح استیضاح فانی از سوی برخی از نمایندگان مجلس پیگیری می‎شود.

محمد بیرانوند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با میزان پیرامون اینکه آیا طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش از سوی نمایندگان جدی است اظهار کرد: بنده باید صراحتا اعلام کنم که بانیان طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش اعضای کمیسیون آموزش نبودند ولی به هر شکل استیضاح حق نمایندگان است.

وی افزود: برخی نمایندگان پیرامون مباحث موجود در وزارت آموزش و پرورش سوالاتی را از فانی داشتند که متاسفانه علی‌رغم حضور وی در مجلس  و پاسخگویی به سوالات نمایندگان برخی از نمایندگان از پاسخ‌های وی قانع نشده و طبق اخبار واصله درصدد هستند تا طرح استیضاح وی را در مجلس مطرح کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بخشی از سوالات و ابهامات نمایندگان پیرامون عملکرد وزارت آموزش و پرورش باقی مانده است تاکید کرد: این طیف از نمایندگان که تا به امروز نسبت به رویکرد فانی دل خوشی ندارند خواهان استیضاح وی هستند زیرا تعداد بسیاری از سوالات در صحن علنی مجلس از فانی سوال شد به این نمایندگان اختصاص داشت که آنها نیز قانع نشدند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس درباره اینکه آیا طرح استیضاح فانی به بعد از تعطیلات مجلس موکول خواهد شد گفت: بدون شک با توجه به اینکه زمان تعطیلی تابستانی مجلس نزدیک است اگر قرار باشد طرح استیضاح فانی مطرح شود به بعد از تعطیلات مجلس موکول می‌شود که این موضوع از نظر بنده با توجه به آغاز مهر و شروع سال تحصیلی در آن مقطع به صلاح کشور نیست.

بیرانوند تاکید کرد: بنده بر این باورم که شاید به صلاح نباشد در آن مقطع رئیس نهاد آموزش و پرورش کشور مورد استیضاح قرار گیرد از این رو نمایندگان اگر پیگیر این موضوع هستند باید آن را به زمان دیگری واگذار کنند و سعی کنند با برگزاری جلسات مشترک نسبت به حل مشکلات در حوزه آموزش و پرورش وارد عمل شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط