سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۶:۳۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۵در ۴:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 194 بازدید کد خبر:60311 چاپ خبر

۴۴ گدای پاکستانی در خرم آباد جمع آوری شد!

0

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان:

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از جمع آوری ۴۴ متکدی پاکستانی در خرم آباد و اعزام آنها به اردوگاه تشخیص هویت در استان مرکزی خبر داد. سید سعید شاهرخی عصر چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، گفت: طی هفته های گذشته متکدیانی با ایجاد مزاحمت برای مردم اقدام به تکدی گری […]

amool

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از جمع آوری ۴۴ متکدی پاکستانی در خرم آباد و اعزام آنها به اردوگاه تشخیص هویت در استان مرکزی خبر داد.

سید سعید شاهرخی عصر چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، گفت: طی هفته های گذشته متکدیانی با ایجاد مزاحمت برای مردم اقدام به تکدی گری کرده که اکثر آنها غیر بومی بوده که با تحقیقات بعمل آمده که این تعداد از اتباع پاکستانی به صورت سازمان یافته در سطح شهر اقدام به تکدی گری می کردند.
وی ادامه داد: این تعداد به اردوگاهی در استان مرکزی اعزام و برای تشخیص هویت و بازگشت آنها به کشورشان توسط دستگاه های مربوطه انتقال داده شده اند.
وی گفت: مردم لرستان می توانند در صورت تمایل کمک به نیازمندان را از طریق مراجع رسمی( کمیته امداد، بهزیستی) انجام دهند .
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر در ادامه این جلسه از تصویب طرح پاکسازی نقاط آسیب خیز و ساماندهی آنها در شهرستان ها خبر داد و گفت: با نهایی شدن این طرح از هفته آینده به صورت پایلوت پاکسازی مناطق از متجاهرین و بزهکاران و ساماندهی آنها در چند نقطه از استان اجرا می شود.
غلامرضا آقامیرزایی ادامه داد: آموزش ۱۵۷هزارو ۵۰۰ نفر از دانش آموزان مقطع دوم متوسطه، معلمان و والدین آنها در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: این طرح با یک برنامه کارشناسی شده و با انجام مقدماتی از قبیل آموزش ۶۰ نفر از مربیان در حوزه پیشگیری از اعتیاد و تهیه بسته های آموزشی از ابتدای سال تحصیلی در جامعه هدف انجام خواهد گرفت.
وی از وجود ۷۵ سمن مرتبط با حوزه مبارزه با مواد مخدر در استان خبر داد گفت: با یک رقابت سالم این سمن ها را فعال نموده و در حوزه های مختلف بخصوص حوزه پیشگیری، فرهنگ سازی و صیانت اشتغال بهبود یافتگان به عنوان پل ارتباطی مردم و دستگاه های اجرایی فعالیت می نمایند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط