سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۸:۵۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۵۵ ق.ظ تعداد بازدید: 231 بازدید کد خبر:60291 چاپ خبر

افتتاح ۴ پروژه مسکن،خدماتی و آموزشی بهزیستی الیگودرز به مناسبت هفته دولت

0

با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان الیگودرز،  ۲۴ واحد مسکن شهری و روستایی، یک واحد مرکز مشاوره روانشناختی و ۲ واحد مهد کودک با اعتباری بالغ بر۷میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال و اشتغالزایی ۱۳ نفر به بهره برداری رسید. به گزارش کشکان، به مناسبت هفته دولت ۴ پروژه […]

unnamed

با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان الیگودرز،  ۲۴ واحد مسکن شهری و روستایی، یک واحد مرکز مشاوره روانشناختی و ۲ واحد مهد کودک با اعتباری بالغ بر۷میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال و اشتغالزایی ۱۳ نفر به بهره برداری رسید.

به گزارش کشکان، به مناسبت هفته دولت ۴ پروژه  مسکن، خدماتی و آموزشی بهزیستی شهرستان الیگودرز با حضور حجت الاسلام ارزنده امام جمعه، ولی اله میرزایی اصل فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی الیگودرز افتتاح شد.

اسفندیار پولاد وند رییس بهزیستی شهرستان الیگودرز گفت: ۲۰ واحد مسکن شهری و ۴ واحد مسکن روستایی ویژه مددجویان با اعتباری بالغ بر ۷میلیارد ریال و با مشارکت بانک ملی، خیرین شهرستان، یهزیستی و مددجویان با حضور نخبگان شهرستان افتتاح و به متقاضیان واگذار گردید.

وی افزود: مرکز خدمات مشاوره و روانشناختی”بیدار” با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون ریال و اشتغالزایی ۴ نفر جهت ارائه خدمات روانشناسی به جامعه هدف، هم چنین مهد کودک های” ثنا “و”پویان” با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال و اشتغالزایی  ۹نفر افتتاح و  به بهره برداری رسید.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط