سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۴۲:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۵در ۸:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 931 بازدید کد خبر:60272 چاپ خبر

اعلام آمادگی یک گروه خارجی برای سرمایه گذاری در پتروشیمی کوهدشت

0

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان گفت: در برنامه‌های سبد اشتغال و اقتصاد مقاومتی، تا پایان امسال ۲۵ هزار شغل تثبیتی و ایجادی خواهیم داشت. به گزارش کشکان، مهرداد غضنفری در نشست با اصحاب رسانه اظهار کرد: در همایش فرهنگی و اقتصادی لرستان که در تهران برگزار شد ۳۰۰ سرمایه‌گذار ویژه […]

۴۲۳۸۲۸۵۶۹_۸۴۸۱۱

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان گفت: در برنامه‌های سبد اشتغال و اقتصاد مقاومتی، تا پایان امسال ۲۵ هزار شغل تثبیتی و ایجادی خواهیم داشت.

به گزارش کشکان، مهرداد غضنفری در نشست با اصحاب رسانه اظهار کرد: در همایش فرهنگی و اقتصادی لرستان که در تهران برگزار شد ۳۰۰ سرمایه‌گذار ویژه حضور یافتند همچنین ۸۰۰ کتاب از ظرفیت‌های استان به زبان‌های فارسی و انگلیسی در اختیار آنان قرار گرفت.

وی گفت: دستاورد این همایش این بود که بلافاصله یک گروه خارجی در تهران برای سرمایه‌گذاری در پتروشیمی کوهدشت اعلام آمادگی کردند که هم اکنون مقدمات کار در حال انجام است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان اضافه کرد: همچنین برای پروژه ژنراتورسازی، لاستیک‌سازی و شرکت پرس، ۳ گروه به استان آمدند تا روی یکی از این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

وی یادآور شد: برنامه‌های سبد اشتغال و اقتصاد مقاومتی به گونه‌ای طراحی شده که تا پایان امسال ۲۵ هزار شغل تثبیتی و ایجادی در استان خواهیم داشت.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط