سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۶:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۵در ۸:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 1,464 بازدید کد خبر:60268 چاپ خبر

مخالفت شورای اصلاح طلبان پلدختر با انتصاب احتمالی «نعمت دستیاری» به عنوان فرماندار جدید پلدختر

0

به گزارش کشکان، شورای اصلاح طلبان پلدختر طی نامه ای سرگشاده به استاندار لرستان مخالفت خود را با برکناری نورالدین درمنان فرماندار فعلی پلدختر و انتصاب گزینه مورد حمایت نماینده پلدختر اعلام کردند. “نعمت دستیاری” اصلاح طلب اعتدالگرا گزینه ی فرمانداری پلدختر، رئیس ستاد انتخابات ۹۲ حسن روحانی در پلدختر، مورد حمایت نماینده پلدختر است […]

اصلاح+طلبان

به گزارش کشکان، شورای اصلاح طلبان پلدختر طی نامه ای سرگشاده به استاندار لرستان مخالفت خود را با برکناری نورالدین درمنان فرماندار فعلی پلدختر و انتصاب گزینه مورد حمایت نماینده پلدختر اعلام کردند.

“نعمت دستیاری” اصلاح طلب اعتدالگرا گزینه ی فرمانداری پلدختر، رئیس ستاد انتخابات ۹۲ حسن روحانی در پلدختر، مورد حمایت نماینده پلدختر است و در انتخابات مجلس دهم از حمیدرضا کاظمی نماینده فعلی پلدختر و کاندیدای رقیب اصلاح طلبان حمایت کرد.

دستیاری مدتی پس از انتخابات مجلس دهم، از شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان پلدختر اخراج شد و حال به عنوان گزینه جدید فرمانداری پلدختر شناخته می شود.

شورای اصلاح طلبان پلدختر در نامه خود به استاندار لرستان ضمن حمایت از دولت و استاندار لرستان، دلایل خود را برای مخالفت با این انتصاب احتمالی بیان کردند.

در بخشی از این نامه آمده است:

علیرغم سپاسگزاری فراوان جهت اقدامات انجام گرفته حضرتعالی، آنچه امروز نیروهای حامی دولت در شهرستان پلدختر را نگران ساخته است زمزمه هایی مبنی بر تغییر مدیریت سیاسی و ارشد شهرستان پلدختر است و آنچه موجب نگرانی بیشتر شده، گزینه جانشینی فرمانداری پلدختر آقای “نعمت دستیاری” است.

از این رو ما اصلاح طلبان و حامیان دولت با اجماع کامل به دلایل مشروحه زیر مخالفت قاطع و همه جانبه خود را با انتخاب نعمت دستیاری به عنوان فرماندار جدید پلدختر اعلام می داریم:

۱ – عدم همراهی نامبرده در انتخابات هفتم اسفند مجلس شورای اسلامی با کاندیدای لیست امید
۲ –  حمایت و همراهی علنی و همه جانبه از کاندیدای لیست ائتلاف اصولگرایان سید “حمیدرضا کاظمی”

۳ – حرکت در جهت تخریب و تضعیف شخصیت حقیقی و حقوقی مدیران منتسب به دولت تدبیر و امید در حوزه شهرستان پلدختر از طریق همراهی با نماینده اصولگرای شهرستان

۴ – عدم دارا بودن پایگاه اجتماعی و قومی در بین توده مردم در سطح شهرستان

۵ – عدم دارا بودن هویت سیاسی مشخص و پایدار به گونه ای که ایشان جز نیروهای معلوم الحال سیاسی شهرستان بوده و از شورای اصلاح طلبان نیز اخراج گردیده است و به لحاظ سیاسی دارای شخصیتی ناپدیدار می باشد که این عامل خود باعث گردیده است نامبرده از لحاظ پایگاه سیاسی در بین فعالان سیاسی چهره ای غیر موثر و منزوی محسوب شود.

۶ – سرخوردگی نیروهای حامی دولت و بدنه اجتماعی جریان اصلاحات و اعتدال حامی دولت در صورت انتصاب ایشان به عنوان فرماندار شهرستان، چرا که استقلال رای و سرسپردگی ایشان به نماینده و نیروهای اصولگرا نزد مردم امری هویدا و آشکارمی باشد.
لذا از شما استاندار محترم که همراه و حامی نیروهای طرفدار دولت هستید استدعا می نماییم که در راستای دفاع از حقوق دولت تدبیر و امید، تقویت نیروهای حامی دولت و افزایش امید در بین بدنه اجتماعی حامیان دولت (فعالان سیاسی وتوده مردم) با چشم پوشی از گزینه فوق الاذکر “نعمت دستیاری” یک بار دیگر فعالان سیاسی و مردم را به همراهی با دولت تدبیر و امید در انتخابات سال ۹۶ امیدوار سازید.

لازم به ذکر است در صورت انتصاب نامبرده در جایگاه فرمانداری پلدختر، فعالان سیاسی و بدنه اجتماعی منتسب به جریان اصلاحات و اعتدال سرخورده شده و بدون شک پایگاه دولت در شهرستان تضعیف می گردد و قطعاً این امر باعث ریزش آرا و عدم همراهی مردم با رئیس جمهور محترم در انتخابات پیش رو خواهد شد.

همچنین با تقدیر از جنابعالی ضمن عدم انتصاب نعمت دستیاری به سمت فرمانداری پلدختر خواهان بازگشت وی به آموزش و پرورش می باشیم.

تصویر نامه ی فوق در زیر آمده است:

IMG_20160823_150404

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. با سلام . همین آقایون به اتفاق اصولگرایان پلدختر در زمان انتصاب فرماندار اسبق پلدختر اقای ترابی نژاد هم مخالف بودند و از این نامه ها هم نوشتند و حتی به خرم اباد هم رفتند و چند جلسه با استاندار و اقای ملک آسا هم گذاشتند اما علیرغم همه این اقدامات که می خواستند فرماندار بومی باشد نه خارج از پلدختر که اقای استاندار ابلاغ اقای ترابی نژاد رو زد و منصوب شد … اقای استاندار با نیروی همسوی دولت مخالف نیست و این کار رو انجام می دهد کما اینکه اقای دستیاری رییس ستاد انتخابات اقای روحانی هم بودند و انصافا من از نزدیک با ایشون هم کار کردم و خیلی برای اقای روحانی زحمت کشیدند . هر کسی به نفع مردم پلدختر هستش امیدوارم همون مسوول بشه .

  [پاسخ]

 2. عباسعلی جودکی (بخشیوند)

  اغلب سران و فتنه جویان که الان ادای اصلاح طلبی دارن از سالهای اول انقلاب ب شهیدان رحیمی رای دادن که اصولگرا بودن همینای که الان سنگ اصلاح طلب و دولت تدبیر و امیدو ب سینه میزنن ب بوالفتح رای دادن وبعدش ب اقای شاهرخی و بعد از ان ب اقایان پور حسینی در دور اول و کائیدی در دور دوم انتخابات رای دادن در حالی که این اشخاص از اصولگرایان سرشناس و شناخته شده میباشند اینک کاسه داغتر از اش شده اند تا نگذارند نیروهای بومی و ارزشمند و خدمتگزار در راس امور سیاسی شهرستان قرار گیرند جای سوال از این افراد هست چند بار برای پیشرفت شهرستان شما با مسئولان استان و کشور مکاتبه و نامه نگاری کرده اید ب جای تخرب افراد شاخص شهرستان ایا بهتر نیست نامه ای ب استاندار بیکاری و فقر و مهاجرت جوانان ب دیگر استانها برای پیدا کردن ی لقمه نان نامه ای بنویسید مردم ما اگاه هستن که شما نه ب خاطر مردم بلکه بخاطر منافع ای که در طی چند سال اخر ب دست اورده اید و اکنون که منافع شخصیتان در خطر افتاده ب فکر نامه نگاری و تخریب چهره های کار امد شهرستان هستید اقای ادشیر مرادی شما که ادای اصلاح طلبی دارین دست نشانده اقای کائیدی هستی که شما رو ب عنوان مدیر مدرسه منصوب کردند و دوما شما ب اقای یادگار کرمی که از اصولگرایان هستین رای داده اید این افراد ن پایبند ب اصولگرایی و نه اصلاح طلبی هستند بلکه نخود هر اشی هستند

  [پاسخ]

 3. آقای شفیعی دستیار ی کدام جلسه را درپلدختر برای روحانی برگزار کرد یک ودو روزی به انتخابات مانده بود شبانه یک وانت بار از خرم آباد آمد چندتا بنر زد ورفت اینها مجاهدین روز شنبه هستند این آقا اگرپایبند به اصطلاح صلاح طلبی بود به دکتر چرا غی کاندیدا ی مورد حمایت دولت تدبیر وامید رای می داد که آقای ملک آسا هم حمایتش کردند!

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  احسنت به شما دوست ناشناس عزیز.کسانی که شعار هم ناطق هم نوری قطعا ریس جمهوری می دادند حال سنگ اصلاح طلبی و اعتدال گرایی به سینه میزنند.شاید اقای دستیاری فرد لایقی برای فرماندار شدن باشد اما طی این مسیر با استفاده از نردبان اصلاطلبان برای ایشان امری غیر ممکن خواهد بود چون وضعیت حمایت از اصولگرایان ایشان کاملا مشخص است.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط