سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۱:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۵در ۷:۰۰ ب.ظ تعداد بازدید: 840 بازدید کد خبر:60227 چاپ خبر

برگزاری نشست منطقه ای معاونین توانبخشی غرب کشور با حضور مدیرکل مراکز مراقبتی سازمان بهزیستی کشور

0

این نشست در راستای بررسی طرح توانبخشی مبتنی بر خانواده و با حضور معاونین توانبخشی استان های لرستان، ایلام، کرمانشاه و کردستان به مدت ۲ روز در خرم آباد برگزار شد. به گزارش کشکان، نشست منطقه ای معاونین توانبخشی استان های لرستان، ایلام، کرمانشاه و کردستان با حضور “رامین رضایی” مدیرکل دفتر امور مراکز مراقبتی […]

unnamed

این نشست در راستای بررسی طرح توانبخشی مبتنی بر خانواده و با حضور معاونین توانبخشی استان های لرستان، ایلام، کرمانشاه و کردستان به مدت ۲ روز در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش کشکان، نشست منطقه ای معاونین توانبخشی استان های لرستان، ایلام، کرمانشاه و کردستان با حضور “رامین رضایی” مدیرکل دفتر امور مراکز مراقبتی سازمان بهزیستی کشور و با هدف بررسی چالش ها و راهکارهای ارتقاء کیفیت طرح توانبخشی مبتنی بر خانواده به مدت ۲ روز در خرم آباد برگزار شد.

در این نشست  تخصصی، معاونین توانبخشی ادارات کل بهزیستی استان های غرب کشور، مشکلات و نقاط ضعف و قوت طرح را بررسی که مدیرکل دفتر امور مراکز مراقبتی سازمان بهزیستی کشور نسبت به رفع موانع، قول مساعد داد.

شایان ذکر است در حاشیه این نشست رامین رضایی در معیت معاونین توانبخشی و کارشناسان مربوطه از مراکز شبانه روزی شهید مطیعی بروجرد، مرکز سالمندان صدیق و معلولین ذهنی بالای ۱۴ سال سمر خرم آباد بازدید کرد.

خاطر نشان می شود در جلسه مشترک روسای مراکز تحت نظارت بهزیستی لرستان با مدیرکل امور مراکز مراقبتی بهزیستی کشور، مشکلات و موانع پیش روی مراکز از قبیل ناکافی بودن یارانه های پرداختی به مراکز، بروکراسی های پیچیده اداری، یارانه نگهداری و حق پرستاری در منزل معلولین مطرح که رامین رضایی نسبت به بررسی کارشناسانه این مسائل قول مساعد داد.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط