سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۲:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۵در ۶:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 323 بازدید کد خبر:60165 چاپ خبر

اولین سافاری پارک حیات وحش ایران با سرمایه گذاری ۵۳۸ میلیارد تومان در لرستان ایجاد می شود

0

استاندار لرستان:

به گزارش کشکان، صبح امروز در جلسه ای با حضور مهندس بازوند استاندار لرستان و جمعی از مدیران؛ شرکت هلدینگ سفیر اقتصاد برای احداث بزرگترین پارک وحش ایران در استان لرستان اعلام آمادگی نمود. مهندس بازوند استاندار لرستان با تشریح مزایای سرمایه گذاری در استان لرستان گفت: با توجه به جاذبه های مختلف طبیعی و […]

۸uzs_0_(9)_(copy)_(copy)

به گزارش کشکان، صبح امروز در جلسه ای با حضور مهندس بازوند استاندار لرستان و جمعی از مدیران؛ شرکت هلدینگ سفیر اقتصاد برای احداث بزرگترین پارک وحش ایران در استان لرستان اعلام آمادگی نمود.
مهندس بازوند استاندار لرستان با تشریح مزایای سرمایه گذاری در استان لرستان گفت: با توجه به جاذبه های مختلف طبیعی و گردشگری استان،احداث این پارک وحش در لرستان توجیه اقتصادی بسیار خوبی دارد.
بازوند با اشاره به اینکه بزودی و پس از اجرای طرح توسعه فرودگاه، شاهد افزایش بیشتر پرواز ها و بین المللی شدن این فرودگاه خواهیم بود،گفت: قرار گرفتن لرستان در مسیرهای ترانزیتی شمال و مرکز به جنوب و غرب به جنوب و احداث آزاد راه و راه آهن موجب شده این استان به عنوان یک کریدور،محل حضور گردشگران زیادی باشد.
استاندار لرستان با بیان اینکه تمامی دستگاه های دولتی برای حمایت از سرمایه گذاران بسیج شده اند،گفت: برای ایجاد این پارک بزرگ وحش در صورت نیاز از تسهیلات صندوق توسعه ملی نیز استفاده خواهد شد.
لازم به توضیح است این پارک بزرگ دارای واحدهای مختلفی از جمله هتل ۵ ستاره،سیرک،دریاچه،راه آسفالته، شهربازی،مزرعه های پرورش شترمرغ،تمساح و…خواهد بود.
فاز اول این پروژه با اعتبار ۲۲۵ میلیارد و فاز دوم با اعتبار ۳۱۳ میلیارد تومان در ۳۰ هزار هکتار طی ۷ سال راه اندازی خواهد شد.
گفتنی است علاوه بر لرستان؛ استان گلستان نیز در حال رای زنی برای حضور این سرمایه گذاران است و درصورت فراهم نشدن زمینه همکاری؛ این پارک در گلستان احداث خواهد شد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ضمن تشکر از آقای مهندس بازوند باید یاداور شد که نباید از هول هلیم توی دیگ نیفتاد، چون مسئله واگذاری ۳۰ هزار هکتار زمین بوده و جای تامل بسیار دارد.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  ان شاالا با همکاری استاندار محترم و مشاور عزیزشون آقای شجاع دریکوند این سافاری پارک در خرم اباد ایجاد میشود چون این سری مسولین بی عرضه نیستن مثل چند دهه گذشته .اون دوران بی عرضه ها بود تموم شد رفت .

  [پاسخ]

 2. فردا میبرنش گلستان…الان بندرخشک لرستان هیچکاری براش نکردن

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط