سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۵:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۵در ۸:۰۲ ب.ظ تعداد بازدید: 693 بازدید کد خبر:60109 چاپ خبر

اخذ مجوزهای پتروشیمی کوهدشت

0

نماینده مردم در مجلس خبر داد:

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی از اخذ مجوزهای پتروشیمی کوهدشت خبر داد. الهیار ملکشاهی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پروژه پتروشیمی کوهدشت سال ۹۲ کلنگ‌زنی شد که مشکلاتی پیش آمد و این پروژه روند خوبی نداشت که الان مجوزهای لازم اخذ و عملیات اجرایی شروع شده است. وی با یادآوری […]

D985D984DAA9D8B4D8A7D987DB8C

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی از اخذ مجوزهای پتروشیمی کوهدشت خبر داد.

الهیار ملکشاهی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پروژه پتروشیمی کوهدشت سال ۹۲ کلنگ‌زنی شد که مشکلاتی پیش آمد و این پروژه روند خوبی نداشت که الان مجوزهای لازم اخذ و عملیات اجرایی شروع شده است.

وی با یادآوری برخی مشکل‌های پروژه، بیان کرد: محل قبلی مشکل داشت که آن را به مکان دیگری انتقال داده‌ایم. خوشبختانه مشکل‌ها رفع شده‌اند و اگر پروژه به نتیجه برسد، مجتمع عظیم پتروشیمی در کوهدشت ایجاد و از لحاظ صنعت متحول می‌شود.

ملکشاهی درباره اینکه شنیده شده که این پروژه احداث نمی‌شود، تأکید کرد: بدون شک پتروشیمی کوهدشت به سرانجام خواهد رسید و در حال حاضر ساختمان‌سازی شروع شده و مشکل زیست‌محیطی هم ندارد.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه اعتبار پروژه ۲۰۰۰ میلیارد تومان است، اضافه کرد: بخش خصوصی سرمایه‌گذار پروژه است که ۸۰ هکتار برای پروژه در نظر گرفته و جزو صنایع بزرگ به حساب می‌آید.

وی بیان کرد: اشتغالزایی مستقیم پروژه در صورت تکمیل ۴۰۰ شغل است و به مرور در حال ساخت نیز به صورت غیرمستقیم شغل‌های زیادی ایجاد می‌شود.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جناب ملکشاهی
  آب این پتروشیمی رو از کجا تامین میکنید
  کوهدشت داره همین جوری کویر میشه
  چقدر تبلیغات!
  چقدر؟!
  به داد معشوره برسید
  به داد کشاورزی برسید
  و آن را متحول کنید
  پتروشیمی پیش کشتان
  هرچند پتروشیمی هم عین معشوره سرانجام خواهد داشت

  [پاسخ]

 2. پرت کردن حواس مردم از آب معشوره و گول زدن مردم …

  [پاسخ]

 3. اقا ملکشاهی پتروشیمی بخوره تو سر مردم کوهدشت، نمیخواییم، کوهدشت اب می خواهد این رو بفهمید برادر محترم، تکلیف معشوره رو زودتر مشخص کنید لطفا، به خداوندی خدا اگر صبر مردم کوهدشت لبریز شود اتشی به پا می شود که دامان شما را هم میگیرید، خواسته تک تک مرد کوهدشت احقاق حقوق پایمال شده این مردم است، کوهدت بدون اب سد معشورره اینده ای نخواهد داشت.

  [پاسخ]

 4. پتروشىمى مهاىاد و کوهدشت در ىک سال کلنگ زنى شدند و پلى اتىلن آن از کنار ما عبور مى کند و به انجا مى رسد بنده از کنار پتروشىمىى مهاباد عبور کردم حدود دوىست خودرو سوارى مربوط به کارکنان آن در پارکىنگ مجتمع پارک بود.به نظر شما اىراد کار ما کجاست؟

  [پاسخ]

 5. با سلام با همه انتقادات که برای جابجایی داشتیم عزیزان راهکار برای به سرانجام رسیدن پروزه بدید نه به دنبال تخریب ان باشید خواهی نخواهی درکنار پیش برد کار تبلیغات هم صورت می گیرد ولی به نطر بنده اقای ملکشاهی از همین الان باید رایزنی های خودشان را شروع کنند تا بتوانند مشکل اب پتروشیمی را از طریق سد سیمره مرتفع کنند با این اب رسانی می توان مشکلات کم ابی رومشگان و سایر بخشها و روستاهای همجوار را برطرف کرد به امید سربلندی کوهدشت و کوهدشتی

  [پاسخ]

  تیموری در :

  رومشگان به عنوان یک شهر حق داره توسعه پیدا کنه ولی نه به قیمت معامله بر سر آب کوهدشت، چرا که در این صورت بحران بی آبی باعث آواره شدن یک شهر خواهدشد.

  [پاسخ]

 6. تنهاپروژه ای که درحال حاضربرای کوهدشت حیاتی است سدمعشوره است که لااقل آب شربمان راتامین کندهرپروژه دیگری بدون آب درکوهدشت توجیه اقتصادی نداردچون کوهدشت متروکه میشودوکسی نمی ماندکه ازبقیه زیرساخت هابهره ببرد

  [پاسخ]

 7. مردم کوهدشت به همین خیال باشید
  از همین روزها چقدر از جوانهای ما زندگی خودرارها کرده به امید سراب به این اون رو میندازن شاید سر کار بروند ولی غافل از اینند که راستی راستی سر کارنند

  [پاسخ]

 8. شما باید فکری به حال مردم منطقه بکنی که زمستان درپیش از گازرسانی خبری نشد نفت با بشگه‌ای پنجاه تومن توان خریدن آن برای مردم مقدور نیست جهادکشاورزی جریمه ساختمانها را با .. با آنکه بیش از بیست ساله این محل ساخته شده آب.برق.تلفن شورا دهیار داره ولی هرروز به خاطر اینکه در طرح نیستید مردم را جریمه پس من

  [پاسخ]

 9. فرجام یا سر انجام

  [پاسخ]

 10. بابا اینهمه پروژه برا کوهدشت بسه یکیشونم بدین این اصفهانیای بدبخت……به خدا گناه دارن

  [پاسخ]

 11. آقای ملکشاهی ، لطفا بر سر انتقال آب به کوهدشت معامله نکنید .

  [پاسخ]

 12. شما بیشتر حرف میزنید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط