سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۴:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۶ مرداد ۱۳۹۵در ۱:۴۷ ب.ظ تعداد بازدید: 589 بازدید کد خبر:59950 چاپ خبر

چند شهرستان می‌توانند از سد معشوره استفاده کنند

0

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس:

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی گفت: چند شهرستان می‌توانند از سد معشوره استفاده کنند. به گزارش کشکان، دکتر الهیار ملکشاهی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان کوهدشت اظهار کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و نباید در انجام امور مردم کوتاهی کنیم. وی بیان کرد: مدیران شهرستان در جذب بودجه و اعتبار در وزارت‌خانه‌هایی که […]

۵۰۴۶۱

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی گفت: چند شهرستان می‌توانند از سد معشوره استفاده کنند.

به گزارش کشکان، دکتر الهیار ملکشاهی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان کوهدشت اظهار کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و نباید در انجام امور مردم کوتاهی کنیم.
وی بیان کرد: مدیران شهرستان در جذب بودجه و اعتبار در وزارت‌خانه‌هایی که زیر مجموعه هستند پیگیری کنند، از فرماندار می‌خواهیم به مدیرانی که در این زمینه غیرفعال هستند تذکر بدهد و مدیران فعال نیز تشویق شوند.

ملکشاهی بیان کرد: در بحث آب؛ سد معشوره و برداشت آب از رودخانه سیمره دو موضوع مهم برای شهرستان هستند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در بحث سد معشوره ما به دنبال این نیستیم که آب  رودخانه کشکان را منحصراً برای کوهدشت استفاده کنیم، بلکه شهرستان‌های پلدختر، دوره، نورآباد، الشتر و… از این سد استفاده خواهند کرد.

وی اذعان کرد: شهرستان کوهدشت در بحث تخصیص آب در کشور به شدت مورد ظلم قرار گرفته است.

ملکشاهی با بیان اینکه کوهدشت با مشکلات عدیده‌ای رو به رو است، تصریح کرد: در بخش‌های صنعت، راه، کشاورزی و… مشکل‌های زیادی داریم.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. پیگیر!!!!!!!!!!!!!!! شاید از اول انقلاب نمایندگان کوهدشت این کلمه بی گناه رو در مورد سد به زبون میارد و همچنان ادامه دارد.

  [پاسخ]

 2. مردم کوهدشت به این واقعیت اشراف دارند که بدون آب کشکان و سیمره باید ترک وطن کنند.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  جناب آقای تیموری روستاهای شاهی وند باید برن کجا؟

  [پاسخ]

 3. اصلا مال ایرانه این سد میشه تمام قم را هم سیراب کرئد شاید سمنان وشایدم بقیشو بریزیم تو خلیج فارس

  [پاسخ]

 4. ولی آقای نماینده در مکاتبات اولیه قرار بود این سد فقط برای کوهدشت باشد حالا شما فعلا ۵شهرستان را شریک کرده ای تازه ……..ها وغیره ها بماند

  [پاسخ]

 5. هرمقام ومسئولی فقط به فکرحفظ وارتقاء موقعیت وصندلی خودش است مردم کیلویی چند؟؟؟؟وولی نعمت بودن هم صرفا یک شعارتوخالیست مردم ازفرط بی آبی درحال مهاجرت هستندومرتب زیربغلشون هندوانه میذارن به قول شیخ اجل سعدی شیرازی چولاشه که درکعبش دمی فربه نماید!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 6. بعد از انتخابات کلا نظرت عوض شده اقای ملکشاهی، اصلا خودتو اذیت نکن، رک و بی پرده یگو مردم کوهدشت به معشوره نیاز ندارند. امان از دست مردم خفته ی کوهدشت

  [پاسخ]

 7. وقتی کم بیاری باید هم اینو بگی میگفتی نمیخایم بهتر بود تا ما هم دیگه خاموش می شودیم ولی جوانهای این شهر اخرش این سدو میزنند به هر قیمتی باشه

  [پاسخ]

 8. به همین فکرباشیم

  [پاسخ]

 9. جناب نماینده به شخصه براتون دعا میکنم که در روز قیامت روزگار سختی نداشته باشید، ولی این رو خوب بدونید که در دور اول نمایندگیتون برای حقوق حوزه انتخابیتون لااقل در کوهدشت هیچ کاری نکردید جز جناح بازی و عزل و نصب مدیران ونزدیکانتون و با رویه ای که از شما سراغ دارم مطمنم که این سه سال و نیم رو هم با این بازیهاتون به اتمام میرسونید و مردم گرفتار کوهدشت روز به روز بر کرفتاریشون افزوده میشه و……امیدوارم بیدار بشید و در این مدت باقی مانده مانند نمایندگان دیگر حوضه های انتخابیه مجلس برای احقاق حقوق مردمتون البته اگه اونها رو از خودتون بدونید به اب و اتیش بزنید و بازی های سیاسی و …رو کنار بگذارید، نمونه بارزش سد معشورست که اگر اون رو به سرانجام برسونید دعای خیر یک ملت پشتتون خواهد بود در غیر این صورت آیندگان همیشه از شما به خوبی یاد نخواند کرد. با ارزوی بهترین ها برای مردم کوهدشت.

  [پاسخ]

 10. وزیر نیرو میگه صرفه اقتصادی نداره.نظر ایشون کاملا محترم ولی خودتون قضاوت کنید ما که استانمون صنعتی نیست تنها منبع درآمد مردم همین زمینهای دیم است بعد شما دارید با صرف هزینه گزاف ثانیه ای ۷۰ میلیون لیتر آب از این استان پمپاژ میکنید برای اراک,قم,اصفهان و کاشان…اون صرفه اقتصادی داره؟خب چرا ما باید تاوان کم آبی اونا رو بدیم؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط