سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۸:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۵در ۱۰:۰۵ ق.ظ تعداد بازدید: 581 بازدید کد خبر:59910 چاپ خبر

آغاز هفته فرهنگی لرستان در تهران+ برنامه ها

0

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تشریح جزییات برگزاری همایش هفته فرهنگی لرستان در تهران، از سخنرانی وزیر ارشاد و وزیر کشور در این همایش خبر داد. به گزارش کشکان، ماشاءالله امان‌اللهی بهاروند به روابط عمومی این هفته فرهنگی گفت: در همایش فرهنگی و اجتماعی استان لرستان مطابق آخرین […]

farhangiteh

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تشریح جزییات برگزاری همایش هفته فرهنگی لرستان در تهران، از سخنرانی وزیر ارشاد و وزیر کشور در این همایش خبر داد.

به گزارش کشکان، ماشاءالله امان‌اللهی بهاروند به روابط عمومی این هفته فرهنگی گفت: در همایش فرهنگی و اجتماعی استان لرستان مطابق آخرین اعلام صورت‌گرفته، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر کشور حضور و سخنرانی خواهند داشت. همچنین نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در این همایش سخنرانی خواهند کرد.

او با اشاره به ارائه گزارش مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان دبیر هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان، اظهار کرد: استاندار لرستان به‌عنوان رییس ستاد برگزاری هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان در این همایش سخنرانی خواهد داشت.

وی ادامه داد: همایش فرهنگی و اجتماعی استان لرستان در نخستین روز از هفته فرهنگی و اقتصادی استان ۲۵ مردادماه ساعت ۱۸ در تهران آغاز خواهد شد. پروفسور سکندر امان‌اللهی بهاروند – محقق لرستانی – از دیگر سخنرانان این همایش خواهد بود.

برنامه‌های هفته فرهنگی لرستان در چند بخش برگزار می‌شود که برپایی همایش فرهنگی و اجتماعی لرستان یکی از این برنامه‌هاست. این همایش با حضور چهره‌های ملی، فرهنگی، روزنامه‌نگاران، اساتید دانشگاه و… برگزار می‌شود. در این همایش، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار لرستان و… حضور خواهند داشت.

هفته فرهنگی و اقتصادی لرستان از ۲۵ تا ۲۹ مردادماه در بوستان گفت‌وگوی تهران برگزار می‌شود. ساعت کار این هفته، از ۱۷ تا ۲۳ است.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط