سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۹:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۵در ۹:۴۶ ب.ظ تعداد بازدید: 677 بازدید کد خبر:59865 چاپ خبر

پل شهید محمود صارمی در خرم آباد افتتاح شد/ تهیه‌ی راهبرد کیفی‌سازی شهر خرم‌آباد

0

مدیر ارشد لرستان از تهیه‌ی راهبرد کیفی‌سازی شهر خرم‌آباد خبر داد. به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند در مراسم افتتاح پل شهید محمود صارمی خبرنگار شهید، ضمن تشکر از شهرداری و شورای شهر خرم‌آباد برای نامگذاری این پل تازه تاسیس به نام پل شهید صارمی(خبرنگاری که سال ۷۷ به دست طالبان در افغانستان شهید شد) بیان […]

IMG_20160812_014304

مدیر ارشد لرستان از تهیه‌ی راهبرد کیفی‌سازی شهر خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند در مراسم افتتاح پل شهید محمود صارمی خبرنگار شهید، ضمن تشکر از شهرداری و شورای شهر خرم‌آباد برای نامگذاری این پل تازه تاسیس به نام پل شهید صارمی(خبرنگاری که سال ۷۷ به دست طالبان در افغانستان شهید شد) بیان کرد: این پل در یکی از محله‌های محروم احداث شده و نشان می‌دهد شهرداری خرم‌آباد توجه ویژه‌ای به نقاط محروم دارد.
وی اظهار کرد: به سبب جمعیت زیاد شهر، زندگی در خرم‌آباد سخت شده و به همین دلیل از مهندسین مشاور درخواست کرده‌ایم که راهبرد کیفی‌سازی این شهر را تهیه کنند.

۵۰۳۹۱

بازوند تصریح کرد: هزینه شهر خرم‌آباد که جمعیت ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نفری دارد، چون به گونه‌ی “کمی” اداره می‌شود، هزینه بسیار زیادی است.

مدیر ارشد لرستان اضافه کرد: اگر اداره‌ی شهرهایی که جمعیت زیادی دارند “کیفی” نباشد، هزینه‌ها بالا می‌رود و شهروندان از آرامش و آسایش بهره نمی‌برند.
وی با اشاره به بازگشایی خیابان سرباز از کمک استانداری برای رفع مشکل این خیابان خبر داد و افزود: ۱۰ میلیارد ریال برای رفع مشکل‌های این خیابان اختصاص یافته و به حساب شهرداری واریز می‌شود.
بازوند تأکید کرد: برای اینکه لرستان از معبر به مقصد گردشگری تبدیل شود باید همه مسئولان مربوطه وظایف خودشان را به نحواحسن انجام دهند و خوشبختانه در یکی دو سال گذشته اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

۱۳۹۵۰۵۲۱۲۰۲۷۱۹۹۶۶۸۳۵۳۹۳۴

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. این پل کجاست؟!!!!!!!!!!! چه اعتباری؟!!!!!!!!!!!!!! از چه سالی شروع شده ؟!!!!!!!!!!!! عجب خبر نویس حرفه ای این خبر رو تهیه کرده و…

    [پاسخ]

  2. این پل کجاست؟
    واقعاً استاد خبرهستید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط