سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۴۱:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۵در ۹:۰۰ ق.ظ تعداد بازدید: 199 بازدید کد خبر:59856 چاپ خبر

همایش جوان ایرانی، پیشبرد اقتصادی در پلدختر برگزار شد

0

همایش جوان ایرانی، پیشبرد اقتصادی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد روز پنجشنبه در محل سالن اجتماعات ارشاد پلدختر برگزار شد. آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان در این مراسم گفت: هدف از برگزاری این همایش، فرهنگ سازی ایده ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری، […]

۸۲۱۸۴۳۱۵-۷۰۹۳۰۳۳۳

همایش جوان ایرانی، پیشبرد اقتصادی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد روز پنجشنبه در محل سالن اجتماعات ارشاد پلدختر برگزار شد.

آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان در این مراسم گفت: هدف از برگزاری این همایش، فرهنگ سازی ایده ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری، الگو سازی و معرفی آنها، شناسایی و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان و بکار گیری آنها است.
وی افزود: مسئولان اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی را با تکیه بر نیروی انسانی جوان عملیاتی کنند و در شهرستان پلدختر، اقتصاد مقاومتی با برخورداری از ظرفیت های منابع طبیعی، آب، خاک، نفت، گاز و معادن امکان پذیر است.
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اگر می خواهیم بیکاری برطرف شود ابتدا باید وحدت، همدلی و انسجام حاکم باشد و سپس عزم و اراده ملی و اهتمام و تلاش بیش از متعارف مسئولان زیرا ما در حال جنگ و دشمن ما را تحریم کرده بنابر این اقثصاد مقاومتی سنگری است که باید در آن تلاش کرد.
آیت الله میرعمادی افزود: حمایت مسئولان از جوانان و کارآفرینان در مقام عمل و اهمیت دادن به کار و سرمایه با مدیریت جهادی است که می توان به وسیله اقتصاد مقاومتی را عملی کرد.
امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: مدیریت جهادی یعنی تلاش برای برطرف کردن موانع در جهت اقتصاد مقاومتی و افزایش انگیزه که در این صورت می توان به طور یقین اقتصاد مقاومتی را عملی کرد.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: یکی از مشکلات استان لرستان این است که عده ای تسهیلات اقتصاد مقاومتی را گرفته اند ولی کاری انجام نداده اند و برای جامعه دردسر ایجاد کرده اند که باید این تسهیلات در اختیار کسانی قرار می گرفت که دارای لیاقت، شایستگی و توانمندی بودند.
امام جمعه پلدختر گفت: دشمن از راه تحریم وارد عمل شده و مقام معظم رهبری برای برون رفت و مقابله با آن اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند و در دیدار دانشجویان معظم له فرمودند اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصادی که در زمان تحریم، تهدید و فشار دشمن اقتصاد ما مقاوم باشد تا تحریم نتواند اثر گذار باشد.
حجت الاسلام سوری افزود: اقتصاد مقاومتی بر این اساس است که مردم در این مسئله حضور فعال داشته و مسئولان نیز زمینه را برای انجام کار برای مردم به ویژه جوانان فراهم کنند.
فرماندار پلدختر گفت: جوانان بار اصلی پیشرفت و توسعه کشور را بر دوش داشته و در عرصه های مختلف از جمله ورزشی انرژی متراکم این مملکت بوده و هستند و می توانند در میدان های مختلف کشور را کمک کنند و حتی باعث تغییر نگرش شوند و اجازه هجوم فرهنگی به دشمن را ندهند.
نورالدین درمنان افزود: حدود چهار میلیون جوان دانشجو وجود دارد که اگر علم آنها به ایده کاری تبدیل شود مملکت متحول خواهد شد که شرط آن کمک مسئولان است.
در ادامه از ۱۰ نفر جوان موفق شهرستان پلدختر در عرصه کارآفرینی با اهدای لوح تجلیل شد.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط