سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۲:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۵در ۶:۰۴ ق.ظ تعداد بازدید: 381 بازدید کد خبر:59853 چاپ خبر

پردیس مرکز خرم‌آباد ٨٠ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

0

دکتر ططری سرپرست دانشگاه پيام نور لرستان:

سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان گفت: پردیس مرکز خرم‌آباد تا چند ماه آینده افتتاح می‌شود. به گزارش کشکان، دکتر منوچهر ططری در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: دانشگاه پیام نور لرستان از سال ٨۵ تاکنون در حوزه پذیرش و آموزش به دانشجویان فعالیت داشته و در طی این سال‌ها به موفقیت‌های فراوانی در […]

۵۰۳۷۵

سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان گفت: پردیس مرکز خرم‌آباد تا چند ماه آینده افتتاح می‌شود.

به گزارش کشکان، دکتر منوچهر ططری در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: دانشگاه پیام نور لرستان از سال ٨۵ تاکنون در حوزه پذیرش و آموزش به دانشجویان فعالیت داشته و در طی این سال‌ها به موفقیت‌های فراوانی در مباحث پژوهشی، آموزشی، ورزشی، حجاب و عفاف و… داشته است.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور لرستان دارای ٩مرکز است، ادامه داد: ١٢۴ عضو هیئت علمی تمام وقت با این دانشگاه همکاری می‌کنند.

این مسئول دانشگاهی با اشاره به ویژگی‌های دانشگاه پیام نور لرستان، اضافه کرد: بومی بودن اکثریت دانشجویان، شهریه پایین، دارا بودن فضای آموزشی، ورزشی مناسب و ارائه تسهیلات مالی، تحصیل همزمان یک دانشجو در دو رشته، استفاده از اینترنت پرسرعت و… از مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور است.

ططری با بیان اینکه تعدادی از پروژه‌های عمرانی دانشگاه پیام نور در حال تکمیل است، اضافه کرد: تا پایان سال جاری این پروژه‌ها به اتمام خواهند رسید.
وی یادآور شد: پردیس دانشگاه پیام نور مرکز خرم‌آباد ٨٠ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تکمیل آن امکانات رفاهی برای دانشجویان فراهم است تا در شرایطی مطلوب تحصیل کنند؛ این پردیس در چند ماه آتی افتتاح خواهد شد.

سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان گفت: ٩ مرکز آموزشی دانشگاه پیام نور با دارا بودن ٩٠ رشته محل در دوره کارشناسی و ١٣ رشته محل در دوره کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش می‌کنند.

این مسئول دانشگاهی ادامه داد: ٢ هزار و ۵٠٠ استاد مدعو در رشته‌های مختلف با دانشگاه پیام نور لرستان همکاری می‌کنند.

ططری با یادآوری اینکه دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه دولتی ایران و دومین دانشگاه باز آسیا است، اظهار کرد: این دانشگاه جزء نهمین دانشگاه برتر کشور در حوزه پژوهش و آموزش است

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط