سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۴:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۵در ۸:۰۶ ق.ظ تعداد بازدید: 299 بازدید کد خبر:59784 چاپ خبر

سخنرانی استاندار لرستان در جلسه هیأت دولت/ سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به لرستان

0

استاندار لرستان گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت روز پنج شنبه به لرستان سفر می‌کند. هوشنگ بازوند در مراسم روز خبرنگار در هتل جهانگردی خرم آباد اظهار داشت: روز چهارشنبه جلسه مشترک هیئت دولت و استانداران برگزار می‌شود که بنده جزو سه استاندار انتخاب شده برای صحبت در جلسه هیئت دولت هستم. استاندار لرستان با […]

۵۴۰۰۳

استاندار لرستان گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت روز پنج شنبه به لرستان سفر می‌کند.

هوشنگ بازوند در مراسم روز خبرنگار در هتل جهانگردی خرم آباد اظهار داشت: روز چهارشنبه جلسه مشترک هیئت دولت و استانداران برگزار می‌شود که بنده جزو سه استاندار انتخاب شده برای صحبت در جلسه هیئت دولت هستم.

استاندار لرستان با بیان اینکه امسال در لرستان سال بسیار پرکاری داشته و خواهیم داشت، عنوان کرد: با همه مدیران استان هم صحبت کردیم و گفتیم سالی است که نمی‌توان با کم‌کاری عقب‌ماندگی استان را جبران کرده و باید همه کمک کنیم در سال اقدام و عمل همه شاهد یک رونق و تغییر باشیم.

وی از صدا و سیما به دلیل گذاشتن وقت مضاعف برای توسعه استان تشکر کرد و افزود: از فعالان استان در فضای مجازی هم کسانی که نقد کرده و هم کسانی که حمایت می‌کنند صمیمانه از همه تشکر می‌کنم و به مدیران هم تأکید کردم که در تالارهای مجازی با اعضا به گفت‌وگو بنشینند.

استاندار لرستان با بیان اینکه رسانه‌ها مصمم هستند که اصطکاک مسیر توسعه لرستان را کم کنند، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی در کشور ما مطرح شده که پرچم‌دار آن مقام معظم رهبری است و اقتصاد مقاومتی یک واژه۱۰۰ درصد علمی است که در دنیا استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در کشور یک اجماع کلی در زمینه اقتصاد مقاومتی به وجود آمده است، اظهار داشت: در دولت‌های مختلف توسعه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و مهرورزی مطرح می‌شد اما خوشبختانه در دولت یازدهم، هدف توسعه اقتصادی با رویکردی است که مقام معظم رهبری به عنوان پرچم‌دار این حرکت اعلام کرده‌اند و همه روی آن اجماع دارند.

بازوند با اشاره به اینکه در استان نیز در مسئله اقتصاد مقاومتی اجماع وجود دارد، گفت: اینجا ما و بیشتر رسانه‌ها باید نقش مردم را پررنگ کنیم چراکه از ۲۴ رویکرد مطرح شده توسط مقام معظم رهبری ۹ رویکرد به طور مستقیم با مردم در ارتباط است و مابقی هم به نوعی به مردم ارتباط هستند.

وی با بیان اینکه هر کجای دنیا در هر زمینه‌ای موفقیت ایجاد شده مردم پای کار بودند، افزود: در کشور ما تجربه شده در پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس مردم پای کار بودند و در حال حاضر نیز در اقتصاد مقاومتی مردم باید پای کار بیایند که این کار رسانه‌هاست.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت برای حضور در استان در روز پنج شنبه اعلام آمادگی کرده است، بیان کرد: برای استفاده از این فرصت اقتصاد مقاومتی باید مردم را پای کار بیاوریم.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با سلام . جناب بازوند تمامی حرفتان این است که مردم پای کار بیایند اما غافل از این هستید که مردم همیشه و در همه ازمنه پای کار بوده و پشتیبان انقلاب و رهبرشان بوده اند و صرفا پای کار بودنشان به خاطر حب رهبر و نظام بوده و نه امثال برخی دولتمردانی که باعث بیکاری و اسیبهای اجتماعی دامن گیرشان بوده اند که با کم کاری و یا عدم تخصص و کارایی مطلوب در ادوار مختلف زمینه ساز توسعه نیافتگی این استان شده اند . لطفا به خودتان امده و از خودتان و مدیرانی که هر روز تغییر می دهید بخواهید همت و تلاششان را مضاعف کرده تا از بسترهای فراهم شده در استان به نحو حداکثری بهره بگیرند و در راستای اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل لازم را مبذول فرمایند. شما و مدیرانتان تمام نیرویتان را صرف بهره گیری از فرصتهای بوجود امده کنید مردم هم تکلیف خودشان را در این ۴ دهه از عمر انقلاب دانسته و من بعد هم میدانند .

    [پاسخ]

  2. امدن یا نیامدن اقای نعمت زاده چه فرقی برای مردم دارد ……….. نه اینکه بیش از ۳ سال است که اقای نعمت زاده وزیر هستند مردم لرستا از بیکاری در امده اند یا اینکه استان لرستان هم کمی طعم توسعه را چشیده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    [پاسخ]

  3. جناب اقای شفیعی پای کا امدن یعنی سرمایه گذاران سرمایه گذاری کنند ولی متاسفانه ما همیشه دید سیاسی داریم و از روی سیاست ورزی قضاوت میکنیم و تمام برداشت هایمان سیاسی است

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط