سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۵:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۵در ۸:۰۶ ب.ظ تعداد بازدید: 529 بازدید کد خبر:59770 چاپ خبر

ژست ناکام شورای شهر بروجرد برای استیضاح شهردار!

0

شهردار بروجرد پس از ماه‌ها درخواست برخی از اعضای شورای شهر برای ارائه پاسخگویی، بالاخره در تاریکی ساختمان شورای شهر به پرسش های آنان پاسخ داد. البته همانطور که انتظار می رفت انتظار برکناری شهردار با توجه به یک شورای شهر ناکارآمد و همچنین حمایت های بیرون از مجموعه شهرداری از منوچهر یوسفی دور از […]

شهردار بروجرد پس از ماه‌ها درخواست برخی از اعضای شورای شهر برای ارائه پاسخگویی، بالاخره در تاریکی ساختمان شورای شهر به پرسش های آنان پاسخ داد.

البته همانطور که انتظار می رفت انتظار برکناری شهردار با توجه به یک شورای شهر ناکارآمد و همچنین حمایت های بیرون از مجموعه شهرداری از منوچهر یوسفی دور از واقعیت بود.

به گزارش کشکان، ناصر مرادی عضو شورای شهر ضعف عملکرد شهردار را علت اصلی طرح سؤال از وی دانست و گفت: شهردار فعلی بروجرد از سال ۹۲ عهده‌دار این مسئولیت شده و درست پس از گذشت چهار ماه بعد از انتخاب وی ضعف عملکردی شهردار بر همگان مشخص شد و از همان موقع طرح سؤال خود از وی را آغاز کردیم اما متأسفانه همواره با پاسخ‌های کلیشه‌ای و بدون توجیه قانونی از سوی شهردار مواجه بودیم.

وی تصریح کرد: شهردار هیچ‌گونه توجیه قانونی، منطقی و یا وعده‌ای برای برون‌رفت از مشکلات ارائه نداد و این امر سبب عدم رضایت سؤال‌کنندگان شد اما متأسفانه برخی اعضا نیز از وی حمایت کردند.

وی افزود: گزینشی انتخاب کردن مناطق شهری برای ارائه خدمات در حالی‌ که برخی معابر و خیابان‌ها نیازی به اصلاح روکش آسفالت ندارد و از سویی ورودی‌های شهر فاقد روکش آسفالت مناسب هستند از دیگر اقدامات برنامه‌ریزی نشده شهردار است که توجیهی برای آن ندارد چراکه عمده این اقدامات سفارشی صورت می‌پذیرد و کار سفارشی هم توجیه‌ناپذیر است.

اشرف چگنی دیگر عضو شورای اسلامی شهر بروجرد نیز گفت: اگر در شهرداری انضباط مالی وجود داشت این مدت طولانی شش‌ماهه پرداخت حقوق کارگران شهرداری به تعویق نمی‌افتاد تا اینکه به فراموشی سپرده شود.

وی ساماندهی نادرست نیروهای شهرداری در بخش‌های مختلف و بر اساس ضوابط و روابط خاص را از دیگر دلایل طرح سؤال از شهردار ذکر و عنوان کرد: اگر نیروهای شهرداری بروجرد بر اساس تخصص و توانایی ساماندهی می‌شدند با داشتن این‌همه نیرو در این نهاد خدماتی چرا باید برخی اقدامات برای اجرا در سطح شهر به پیمانکار بخش خصوصی سپرده شود که آن‌هم برای شهرداری در این شرایط کمبود نقدینگی هزینه‌بر است.

shora94

مرجع: روزهای بروجرد

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط