سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۵:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۵در ۵:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 921 بازدید کد خبر:59724 چاپ خبر

آتش سوزی‌های عظیم جنگل‌های لرستان مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است/ شهید خطاب کردن مرحوم رشید نامداری

0

ملکشاهی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم کوهدشت در مجلس از نحوه رسیدگی به مشکلاتی که آتش‌سوزی‌های اخیر در جنگل‌های استان لرستان ایجاد کرده، انتقاد کرد. به گزارش کشکان، الهیار ملکشاهی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۷ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی افزود: در روزهای اخیر در مراتع استان لرستان آتش سوزی های عظیمی رخ داده که مشکلاتی […]

۲۰۱۵-۰۵-۰۸_۰۲۲۳۲۲

نماینده مردم کوهدشت در مجلس از نحوه رسیدگی به مشکلاتی که آتش‌سوزی‌های اخیر در جنگل‌های استان لرستان ایجاد کرده، انتقاد کرد.

به گزارش کشکان، الهیار ملکشاهی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۷ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی افزود: در روزهای اخیر در مراتع استان لرستان آتش سوزی های عظیمی رخ داده که مشکلاتی را برای جنگل ها و مردم آن منطقه به وجود آورده است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این آتش‌سوزی‌ها تا حدی بوده که مردم ایثارگر منطقه برای اطفای حریق کمک‌های زیادی کردند که متاسفانه یکی از این افراد نیز به جهت سوختگی شدید جان خود را از دست داد.

وی افزود: حال ضمن تسلیت به خانواده این شهید از وزیر جهاد کشاورزی می‌خواهم به وضعیت خانواده آن مرحوم رسیدگی کند، همچنین تجهیز امکانات و نیروی انسانی برای اطفای حریق را در دستور کار قرار دهند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. افیشششش واسه این مرد بزرگ
  ا ولا برار دامی ملکشاهی

  [پاسخ]

  رومشگانی در :

  اره ولا برار دات وه خرش انشالله

  [پاسخ]

 2. معشوره چی شد؟!

  [پاسخ]

 3. این همه مشکلات از ضعف مدیریت شماست اقای ملکشاهی با این نطق ضعیف کاری ازپیش نمیبرید جدی تر پیگیر باشیداین اتش سوزی ها همچنان ادامه دارند

  [پاسخ]

 4. با یک پیام تسلیت و اعلام حریق
  مشکلات بیکاری
  فقر
  خودفروشی
  خیابانهای کوهدشت
  کوهدشتیهای مقیم زندان
  و………
  حل شد . تمام .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط