سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۵:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۵در ۸:۵۰ ق.ظ تعداد بازدید: 1,304 بازدید کد خبر:59613 چاپ خبر

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان تغییر کرد

0

سخنگوی شورای اصلاح طلبان جنوب خرم آباد تشکلی که در خلال انتخابات مجلس دهم در مرکز لرستان اعلام موجودیت کرد به عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان منصوب شد. به گزارش اختصاصی کشکان، گودرز کریمی فر مدیرکل آموزش و پرورش لرستان طی حکمی خدانظر دریکوند را جانشین علی محمد دریکوند در […]

خدانظر-دریکوند

سخنگوی شورای اصلاح طلبان جنوب خرم آباد تشکلی که در خلال انتخابات مجلس دهم در مرکز لرستان اعلام موجودیت کرد به عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان منصوب شد.

به گزارش اختصاصی کشکان، گودرز کریمی فر مدیرکل آموزش و پرورش لرستان طی حکمی خدانظر دریکوند را جانشین علی محمد دریکوند در این سمت نمود.

پیش از علی محمد دریکوند غلام رضا نوری زاده در این جایگاه بود.

خدانظر دریکوند از اصلاح طلبان فعال خرم آباد است و به نظر می رسد انتصاب وی رویکردی در جهت اقناع حامیان دولت در مرکز استان لرستان باشد.

IMG_20160804_223144

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دوست محمدی(مدیر سایت)

  رزمنده ی دفاع مقدس!
  همکارگرامی جناب آقای خدانظر دریکوند!
  خدارا سپاس می کنیم که بستری فراهم شد تامردم و جامعه ی فرهنگی لرستان از توانایی فکری، تلاش مسیولانه و اندیشه ی برنامه ریز جنابعالی بهره مند شوند.
  ضمن سپاس از حسن اعتماد مدیرکل محترم، انتصاب شما به عنوان معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش استان را بی شک گامی روشن درجهت موفقیت این دستگاه آموزشی ارزیابی می کنیم. این انتصاب درست را به خانواده ی بزرگ فرهنگیان لرستان تبریک می گوییم
  امیدواریم درسال” اقتصادمقاومتی اقدام و عمل” به عنوان یکی از فرزندان کارآزموده و توانمند نظام، بیش از پیش درمسیرخدمت صادقانه، ارزشی و انقلابی به مردم موفق و موید باشید!

  مجمع فرهنگیان ایران اسلامی -منطقه لرستان

  [پاسخ]

 2. خبر مسرت بخش انتصاب شایسته ی جناب آقای دریکوند موجی از شادی و امید را در دل اصلاح طلبان این دیار به راه انداخت. جناب آقای دریکوند بحق از سرمایه های ارزشمند و اصلاح طلب شهرمان است، مطمئنا” این انتخاب سرآغاز راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه آموزش و پرورش بوده و موجبات ارتقاء سازمان آموزش و پرورش را فراهم خواهد نمود. این انتخاب و انتصاب را به همه اصلاح طلبان استان تبریک و ازدر گاه ایزد منان برای ایشان در مسئولیت جدید سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.

  [پاسخ]

 3. جناب آقای خدانظر دریکوند از دبیران مجربی است که مسولیت های اجتماعی و تربیتی خود را در عرصه های مختلف به خوبی نشان داده است ایشان رزمنده ۸ سا دفاع مقدس . کنشگر فعال سیاسی اجتماعی استان . مدیر و مدبری است که در مسولیتهای پیشین خود کار نامه قابال قبولی از خود به جای گذاشته است . وی ازتبار اصلاح طلبانی است که ضمن رعایت اخلاق انسانی بر روی اندیشه های فکری و سیاسی خود محکم مانده است و هر گز مشی پریدن از شاخه ای به شاخه ای دیگر را انتخاب نکرده است لذا ضمن تشکر و قدر دانی از مدیر کل محترم اداره کل آموزش و پرورش به خاطر این حسن انتخاب انتظار می رود در دولت تدبیر و امید استفاده از چنین نیروهای کار آمدی به صورت رویه در آید

  [پاسخ]

 4. ضمن تقدیر و تشکر از حسن انتخاب مدیر کل محترم آموزش و پرورش و عرض تبریک به جناب آقای دریکوند و آرزوی موفقیت و پیروزی برای ایشان در سمت جدید ، امیدواریم که تغییر جدید که هماهنگ در راستای دولت تدبیر و امید است بتواند در پیشرفت و ترقی آموزش و پرورش استان موثر باشد .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط