سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۸:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۵در ۲:۳۰ ب.ظ تعداد بازدید: 810 بازدید کد خبر:59582 چاپ خبر

مرد «رشید» طرهان به کما رفت/ گلایه از مسئولین شهرستان کوهدشت

0

به علت شدت سوختگی ناشی از آتش سوزی جنگل های بلوط؛

«رشید نامداری» پدر ایثارگری که روز گذشته در اهمال نیروهای منابع طبیعی و آتش نشانی در حال خاموش کردن آتش مزارع و جنگل های منطقه ی طرهان (مابین روستاهای گراب کوچک و کلسرخ) دچار سوختگی شدید و بالای ۸۰ درصد شده بود متأسفانه به علت شدت آسیب های وارده در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد […]

photo_2016-08-04_01-34-26

«رشید نامداری» پدر ایثارگری که روز گذشته در اهمال نیروهای منابع طبیعی و آتش نشانی در حال خاموش کردن آتش مزارع و جنگل های منطقه ی طرهان (مابین روستاهای گراب کوچک و کلسرخ) دچار سوختگی شدید و بالای ۸۰ درصد شده بود متأسفانه به علت شدت آسیب های وارده در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد به حالت کما رفته است.

ضمن آرزوی سلامتی برای این مرد رشید دیار طرهان از درگاه حق تعالی، مراتب گلایه شدید خانواده ی نامداری از مسئولین استان، شهرستان و بخش طرهان را به اطلاع می رساند. یکی از نزدیکان آقای نامداری به خبرنگار کشکان گفت: مسئولین استان، شهرستان کوهدشت و بخش طرهان تا کنون حتی از یک تماس تلفنی با خانواده ی نامداری دریغ ورزیده اند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حمزه امرایی از رومشگان

  مابدین درنه پی حشمت وجاامده ایم/ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم درودبرشرف اینچنین انسانهای شریفی که الگوی تمام عیارانسانیت هستنداینچنین اشخاصی روبایدتندیسشونروساخت

  [پاسخ]

 2. نوشدارو بعد از مرگ سهراب.بعد از مردن میخوام صد سال سیاه از خونواده ش دلجویی نکنن

  [پاسخ]

 3. درود بر سایت وزین کشکان بت پیگیری های جدی.به نظر بنده زمان بیدار شدن مسولین از خواب فرا رسیده .

  [پاسخ]

 4. ای کاش رشید مردان شهر همیشه سایه شون مستدام می بود

  [پاسخ]

 5. درود بر شرف مردشجاع وایثارگرهنگامی که جوانان در سایه با دوربین به شعله های آتش نگاه میکردند و فیلم برداری می نمودند ایشان درحال مهار کردن آتش خود رافدا کرد.

  [پاسخ]

 6. خدایا به این مرد نیک شفا عطا بفرما .آمین

  [پاسخ]

 7. آرزویی سلامتی برای رشیدخان،نماینده عالی دولت در منطقه طرهان به گوش باشند میگن آنجاها چاله چوله زیاددارد نکند یکی بی افتد.

  [پاسخ]

 8. ضمن آرزوی سلامتی برای آقای نامداری و خدمتگزاران ایران اسلامی ،وقتی که نیروهای منابع طبیعی در این فصل به مرخصی های ده روزه جهت تفریح میروند عاقبت باید افراد فداکاری مانند آقای نامداری تاوان کم کاری آقایان خوش گذران را بدهد .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط