سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۸:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۵در ۹:۵۷ ب.ظ تعداد بازدید: 818 بازدید کد خبر:59556 چاپ خبر

جوابیه مهندس اردشیر بیرانوند کنشگر سیاسی اصلاح طلب به اظهارات اخیر محمد رضا ملکشاهی راد

0

مطلع شدیم که جناب آقای محمدرضا ملکشاهی راد نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در نشست خبری که مصادف یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ در سالن فرمانداری خرم آباد برگزار شد نکاتی را مطرح نمودند که واقعا جای بسی تامل داشت. برادر عزیز جناب آقای ملکشاهی راد در ابتدا بر خود لازم می دانم که […]

اردشیر-بیرانوند

مطلع شدیم که جناب آقای محمدرضا ملکشاهی راد نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در نشست خبری که مصادف یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ در سالن فرمانداری خرم آباد برگزار شد نکاتی را مطرح نمودند که واقعا جای بسی تامل داشت.
برادر عزیز جناب آقای ملکشاهی راد در ابتدا بر خود لازم می دانم که به عنوان همکار قدیمی حضرتعالی در طرح کار و دانش مشترک بین جهاد سازندگی و آموزش و پرورش در سالهای۷۵و۷۶ به خاطر شفافیتی که در بیان مطالباتتان در همین ابتدای راه داشتید نهایت کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.
اما برادر عزیز؛ گویا حضرتعالی فراموش کرده اید که در به وجود آمدن مشکلاتی که فرمودید نقشی بی بدیل و گریز ناپذیر داشته اید.
حال بگذریم که بنا بر سیاسی کاری های مرسوم جناحتان ملاک صحبتهایتان بیان مشکلات امروز است و ظاهرا قصد ندارید به دوران سیاه دولت مهرورزی اشاره ای کنید اما بنده بنا بر وظیفه ام به عنوان یک اصلاح طلب قصد دارم که ریشه برخی از این مشکلاتی را که ذکر کردید از دیدگاهی حقیقی به سمع و نظر حضرتعالی برسانم.
آقای ملکشاهی؛ هنوز هم ماجرای عجیب و غریب واگذاری کارخانه یخچال سازی خرم آباد که در دوره اول نمایندگیتان رخ داد را به یاد داریم.
همان یخچال سازی که با آن مدیریت ضعیف بعدها به یکی از نماد های اصلی صنعت مرده لرستان که امروزه به آن اشاره می کنید تبدیل شد.
دوست عزیز؛ درخصوص ذخیره کردن یکصدم درصدی آب های کشور در استان گلایه ای مطرح نمودید که ای کاش همزمان گزارشی را هم از عملکرد خود در آن چهارساله اول نمایندگیتان با وجود بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد نفتی در زمان رییس جمهور محبوبتان جناب آقای احمدی نژاد که از آن به عنوان معجزه هزاره سوم یاد می کردید خدمت مردم ارائه می دادید که چه مقدار از این ذخایر را در آن زمان جذب نمودید؟!
نماینده محترم؛ بنده شما را آدم باهوشی می دانم و مطمعنم که نیک به یاد دارید که در دوره اول نمایندگیتان که مدیریت اصولگرایی صد درصدی بر استان با همکاری شما حاکم بود چه گلی بر سر این استان محروم زده شد که شما امروزه برای بازگرداندن مجدد آنان به عرصه مدیریت این چنین سینه چاک می کنید؟!
مگر فراموش کرده ایم که که رتبه اول بیکاری استان دست پخت همان مدیریت ناکارآمد دیروز است!!
به راستی اکنون متوجه شده اید که مدیریت ها رنگ و بوی سیاسی دارند یا آن زمان هم که حتی یک مدیریت مدرسه را برای جناح اصلاح طلب روا نمی داشتید بر همین باور بودید؟!
آیا آن زمان هم این علم مدیریتتان در زمینه شایسته سالاری را به نحو امروزی پیاده می کردید یا ماجرای داس و درو را در سرلوحه کارتان قرار داده بودید اگر غیر از این بوده لا اقل یک نمونه را بیان بفرمایید!؟
آیا آن زمان هم این قبیل مسائل را با همین شفافیت امروزی مطرح می نمودید یا حکایت به شکل دیگری بود؟!
در پایان برخود لازم می دانم که به محضرتان یادآور شوم که سطح آرای دکتر بیرانوندی با شما از فاصله فاحشی برخوردار بوده که همین امر نشان دهنده استقبال مردم خرم آباد و چگنی از طیف فکری ایشان می باشد پس لطفا برای اندکی هم که شده در موضع گیری های این چنین تان دقت لازم را بنمایید.

به امید سرافرازی لرستان محبوبمان.

اردشیر بیرانوند (۱۱ مرداد۹۵)

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جناب بیرانوند هشت دوران اصلاحات شما برای این استان چه کردید .اگر پیشرفتی در این استان بوده دروان احمدی نژاد بوده مردم آگاهند

  [پاسخ]

 2. واقعا برایاقی بیراوند متاسفم اخر تو چه کاره هستی برو دنبال زندگیت تو به سیاست چی

  [پاسخ]

  جواب در :

  فقطا چراغعلی یاری سیاسیه و بس.

  [پاسخ]

  امیری از چگنی در :

  با سلام بر کشکان .
  من کاری با صخت و سقم ادعا های ملکشاهی راد ندارم اما کسی نیست از این اقایان بپرسد که مثلا شما بر اساس چه قانونی و بر اساس چه چیزی همه دست به قلم شده وجواب ملکشاهی را می دهید هر چه باشد ایشان نماینده مردم می باشد و خق دارد پی گیر مشکلات مردم باشد ایشان بهتر از شما می داند که چگونه جواب گوی مردم باشد به نظر می رسد که در این روز ها هر کسی برای مطرح نمودن خود می خواهد جواب ملکشاهی را بدهد اما غافل از این که کسی برای این خرف ها تره هم خورد نمی کند.همین که ملکشاهی راد توانسته برای اولین بار توانسه در خرم اباد برای بار دوم نماینده شود نشان دهنده این است که ایشان داری مقبولیتی می باشد که هزاران نفر از مردم این شهر مهر تایید بر ان زده اند

  [پاسخ]

 3. خوب و متین فرمودی در دوران دولت مهرورزی فقط شعار شنیدیم و حرف های عوام فریبانه ولی در عمل هیچی ندیدیم همین آقای ملکشاهی راد به دنبال سیاسی کاری بودند هیچ اعتراضی به وعده های سفر استانی رئیس جمهور وقت نداشتند ان هم با ان همه درامد نفتی

  [پاسخ]

 4. در دوران اصلاحات شاهد ثبات اقتصادی و سیاسی بودیم ودارای انچنان وجهه ای بودیم که ژاک شیراک رئیس جمهور فرانسه در مقابل رئیس جمهور وقت سر تعظیم فرود اوردند ولی احمدی ابوی کشور را برد

  [پاسخ]

  شیر دل در :

  آقا علی اگه جنابعالی توانستی بنویسی آبرو بعد نظر بده .احمدی نژاد اقتدار جمهوری اسلامی را بالا برد ولی الان که می بینی چه وضیعتی هست پس خواهشا” راجع به احمدی گل سر سبد نظر ندهید

  [پاسخ]

 5. متاسفانه تمامی امور استان دچار سیاست زدگی شده و دخالتهای نابجای نمایندگان ادوار مجلس در امور اجرایی باعث بوجود آمدن این همه مشکل برای استان شده است.

  [پاسخ]

 6. باسلام /آقای بیرانوند می دانی مشکل این شهر واستان چه چیزی ایت مشکل فریب دوستانی مانند امثال شماهاست چرا که آلت دست نمایندگان تهرانی هستی و شماها را با اینگونه موضوعات سرگرم می کنند امکانات و کارخانجات برای استان های خودشان حال اگر راست گو هستی اصلاح طلب یا هر حزبی برای شهر مانند کویر نشین ها آبادانی ایجاد کنید نه قوم پرستی و نژاد پرستی وحزب پرسی را روج دهید آقای بیرانوند الان سه سال از دولت روحانی تمام شده است برای سرخه چه کرده ایت برای خرم اباد چه کرد؟؟؟

  [پاسخ]

 7. با عرض سلام و تشکر خدمت مسولین محترم سایت کشکان
  جناب آقای گراوند متاسفانه در موقعیت کنونی تمامی إصلاح طلب های محترم تمرکزشان را روی این جمله های که شما فرمودین گذاشته اند و با این حرف ها کارها و رفتار های سیاسیشان را توجیه میکنند،اول اینکه مگر عرصه سیاست جنگ و دعواست که چون در دوره اصولگرایان این چنین بوده است ما هم باید این چنین باشیم؟مگر مردم آلات جنگ و دعوای سیاسی هستن؟دوما به فرمایش تمام اصلاح طلب های مسول لرستان که در راس آن ها استاندار محترم قرار دارند عامل تمام کبود های لرستان در دوره های ریاست جمهوری قبل صورت گرفته،اما جای سوْال دارد که آیا حتی ١ مورد از این بدبختی ها در طول قریب ۴ سال مدیریت إصلاح طلب ها قابل رفع نبود؟؟سوما خواهشا در مقام قاضی هیچوقت صحبت نفرمایید بهترین قضاوت کننده مردم هستن که قضاوتشان بر أساس عمل های مسولین است نه شعار ها و قضاوت های بچه گانه!!
  امیدوارم قدر این مردم پاک نیت را بدانید!!

  [پاسخ]

 8. دوست داریم اقایان اسماعیل دوستی والهیار ملکشاهی موضع خودشان را در این مورد بیان نمایند….

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط