سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۱:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۵در ۹:۴۸ ق.ظ تعداد بازدید: 178 بازدید کد خبر:59353 چاپ خبر

بازگشایی خط لوله پلی اتیلن غرب کشور در پلدختر

0

فرماندار پلدختر گفت: با اتمام کار تعمیر و بازسازی خط لوله پلی اتیلن غرب در ۱۵ کیلومتری روستای پران پرویز این شهرستان، فعالیت این خط انتقال از سر گرفته شد. به گزارش کشکان، نورالدین درمنان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: خط لوله پلی اتیلن غرب که روز جمعه دچار انفجار و […]

فرماندار-پلدختر

فرماندار پلدختر گفت: با اتمام کار تعمیر و بازسازی خط لوله پلی اتیلن غرب در ۱۵ کیلومتری روستای پران پرویز این شهرستان، فعالیت این خط انتقال از سر گرفته شد.

به گزارش کشکان، نورالدین درمنان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: خط لوله پلی اتیلن غرب که روز جمعه دچار انفجار و آتش سوزی شده بود به صورت اساسی تعمیر شده و انتقال پلی اتیلن هم اکنون در این خط جریان دارد.
وی ادامه داد: اهالی بخشی از روستای پران پرویز نیز که روز جمعه به قسمت دیگر روستا منتقل شده بودند به منازل خود بازگشته اند و هم اکنون زندگی در این روستا روال عادی دارد.
فرماندار پلدختر گفت: روند پنج روزه تعمیر این خط به دلیل رعایت تمامی نکات ایمنی و بررسی برخی نقاطی که ممکن است دچار تنش شده باشند طولانی شد.
آتش سوزی خط انتقال گاز اتیلن غرب کشور که عصر جمعه در ارتفاعات روستای پران پرویز در ۱۵کیلومتری پلدختر رخ داد پس از گذشت چهارساعت مهار شد.
این خط پتروشیمی های لرستان، ایلام، کرمانشاه، مهاباد، میاندوآب و کردستان را تغذیه می کند که با تعمیر آن، فعالیت این واحدها نیز از سرگرفته شد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط