سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۰:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۵در ۴:۴۴ ق.ظ تعداد بازدید: 1,338 بازدید کد خبر:59293 چاپ خبر

اولین مدیری هستم که سیاسی عمل نکرده ام/ مسائل سیاسی تا چه زمان باید در آموزش و پرورش حاکم باشد؟

0

برخورداری در جلسه با مدیران مدارس کوهدشت

حسن رضا برخورداری مدیر آموزش و پرورش کوهدشت در جلسه مدیران مدارس این شهرستان بر لزوم رعایت نظم و انضباط کاری و پرهیز از مسائل سیاسی و جناحی تأکید کرد. به گزارش خبرنگار کشکان، وی با اشاره به پروژه ی مهر در مدارس افزود: کار رنگ آمیزی مدارس در قالب طرح هجرت شروع شده است […]

IMG_3863

حسن رضا برخورداری مدیر آموزش و پرورش کوهدشت در جلسه مدیران مدارس این شهرستان بر لزوم رعایت نظم و انضباط کاری و پرهیز از مسائل سیاسی و جناحی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار کشکان، وی با اشاره به پروژه ی مهر در مدارس افزود: کار رنگ آمیزی مدارس در قالب طرح هجرت شروع شده است و ضرورت دارد مدیران، مدارس را برای استقبال از مهر ۹۵ به حالتی شاداب و جذاب درآورند.

برخورداری ادامه داد: خدا را شاکرم که اولین مدیر آموزش و پرورش کوهدشت هستم که در کار خود سیاسی عمل نکرده ام. مسائل سیاسی تا چه زمان باید در آموزش و پرورش حاکم باشد؟ چه پاسخی داریم به وجدان خود بدهیم؟ بنده تا کنون طوری عمل کرده ام که برخی می گویند مشخص نیست با کدام طیف سیاسی هستی.

IMG_3866

مدیر آموزش و پرورش کوهدشت گفت: بعضی مواقع می گویند چون فلان معاون مدرسه از لحاظ سیاسی با فلان مدیر نیست برکنار شود! این حرف ها چه معنی دارد؟! نمی گویم مسائل سیاسی را در آموزش و پرورش از بین می برم اما مطمئن باشید آن را به حداقل می رسانم.

وی در پایان گفت: مدیران مدارس نیز باید مانند کارکنان ستادی آموزش و پرورش انگیزه کاری داشته باشند. در دو سال اخیر به طور میانگین هر سال یک نمره افت تحصیلی را در شهرستان شاهد بوده ایم و این به دلیل توجه به مسائل سیاسی و حاشیه ای است.

IMG_3881

در ادامه ی این نشست، سرهنگ آبباریکی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کوهدشت، مراد درویشی معاونت پشتیبانی، یوسفعلی کرمی معاونت آموزش، علی محمد بازوند مسئول حراست و جواد گراوند رئیس اداره نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش کوهدشت در خصوص مسائل مختلف مرتبط با شروع سال تحصیلی جدید نکاتی را بیان داشتند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اگه اینطوری هستید درود بر شما،ولی یک مدیر حق اینو روداره با همفکران خودش کار کنه که بتونه اهدافشو جلو ببره

  [پاسخ]

 2. حاجی وقتی همه مدیران ومعاون ها مربوط به یک طیف هستند دیگر نیاز ی به سیاسی کاری نیست خسته نباشی حاجی!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  انصافا” برخورداری تا امروز کارش خوب بوده از این به بعد با خداست کوهدشت سیاست زده است هنر میخواهد اداره این شهر

  [پاسخ]

  صادق در :

  انصافا بفرما تو این مدت چندین ماه چه کاری رو انجام دادن؟؟؟!!!!!

  [پاسخ]

 3. میگویندوقتی اب سر بالا میرود قورباغه ابو عطا میخواند! وقتی این شهر در لجنزار سیاسی کاری دست وپا میزند هر کس از گوشه ای میکروفون بدست میگیرد وارزوهایش را بیان میکند! جناب اقای برخوردار!البته این اولین بار نیست که شما این ادعارا مطرح میفرمایید بلکه در جلسات ومحافل مختلف باربط وبی ربط اصرار دارید که مخاطبانتان باور کنند که شما سیاسی عمل نمیکنید. البته ارزو بر کسی عیب نیست شاید شما ارزو میکردیدکاش در اموزش وپرورش سیاسی بازی نمیشد ولی شد!عملکرد شما در ایام انتخابات از دو حال خارج نیست:یااز عملکرد مدیران وزیر دستانتان خبر نداشته اید!که اگر اینگونه بوده پس اشرافتان بی اندازه ضعیف بوده وخبر ندارید که کم نبودند مدارسی که به ستادهای انتخاباتی یک کاندیدا تبدیل شده بودند وحتی شنیده شده گاهی بازرسین استانی هم شاهد تبلیغات بی پروای مدیر در اموزشگاهها بودند!
  ! در حالت دوم فعالیتهای انتخاباتی مدیرا ن {به استثنای برخی اندک} باهدایت وهماهنگی شما صورت گرفته دراین حالت ادعای شما بلوف است . جناب برخوردار !شما ظاهرا مثلا خبر ندارین که اقای ف-ر در اداره واقای ع-ح خارج از اداره اموزش وپرورش از طرف شما با مدیران تماس میگرفتند وشفاها مجوز فعالیت برای کاندیدای خاص را درسطح اموزشگاها صادر میکردند؟! شما چه مدیری بودید که عامدا چشم خود رابروی این همه واقعیات ان ایام جنجالی بستید؟دریغ از یک برخورد تحکم امیز با خانم گ-پ مدیر حوزه امتحانی بدلیل اهانت وافترا به دانش اموز طرفدار نماینده کنونی!!باز هم بگویم یا کافیست؟!حالا شما بفرمایید دم خروس را که بیرون زده باور کنیم یاقسم حضرت عباس را اقای برخوردار عزیز!!!!!استدعادارم ادعای فوق را بار دیگر تکرار نفرمایید. وباور کنید مافرهنگیان بخدا هم میفهمیم ودارای حافظه وشعور هستیم؟!

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  واقعا آقای برخورداری سیاسی کاری نکردن و به تمام معنا اعتدالگرا هستن و این رویه در کوهدشت کار ساده ای نیست ولی آقای برخورداری تا کنون خوب عمل کرده اند.

  [پاسخ]

  امرایی در :

  شما خودت در آن زمان محدود که هر دوره بایک کاندیدا بودی ومعاون اموزشی ومدت ۳ماه سر پرست بودی ،…

  [پاسخ]

 4. سیاسی کاری ایشان اظهرمن الشمس بود

  [پاسخ]

  فرهنگي ناظر در :

  جناب برخوردار اگر با دولت روحانی هستید وبر سفره دولت تدبیروامید می خواهید دولت را یاری نمایید
  پس جناح اصلاحات را به جد یاری نمایید ما پیرو اصلاحات دولت خاتمی وروحانی هستیم .ما اصلاح طلبان خون دل خوردیم. ما اصلاح طلبان نمی گذاریم دیگران که … سکان فرهنگ وتعلیم وتربیت این
  مرزو بوم را بدست بگیرند

  [پاسخ]

 5. مثلا پیش خودشون فکر میکنن که خیلی میدونن یا بر عکس که بقیه هیچی حالیشون نیست خیلی متآسفم.

  [پاسخ]

 6. درود بر اقا معلم عزیز فهمیده که حرف حق رو بیان کردن و با این نظر تون بنده شخصا موافقم . که ایشون یا از فعالیت همکارهاش خبر داشته که ….و یا نداشته که ………… پس در هر دو صورت که خارج از اون نیست ادعای فعلی ایشون کذب و پوپولیستی است . مگر می شود در کوهدشت باشی مدیر باشی و سیاسی نباشی ؟؟؟ اخه مردم رو چی فرض کردی که گزافه می گید . اگه سیاسی نبودید پس چطور مدیر شدید ؟؟؟ … مدیر باشی در کوهدشت سیاسی نباشی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 7. سلام جناب مدیر
  چطور می فرمایید سیاسیی عمل نکرده اید انتخاب جنابعالی توسط یک گروه سیاسی
  بوده شما را برای اینکه براساس دیکته انها عمل نمایید به عنوان مدیر معرفی کرده اند
  لطفا به قشر فرهنگی فرهیخته توهین نکنید تصمیمات جایی دیگر گرفته می شود شما
  اجرایی می کنید اصلا جنابعالی چه فعالیت سیاسی درکوهدشت داشته اید کدامیک
  از سیاسیون کوهدشت شما را می شناختند جز اینکه تعهد نموده اید هر چه گفتند
  عمل نمایید تا در کارنامه خود بگویید بله ما هم مدتی رییس بودیم

  [پاسخ]

 8. معلمی که شماباشید وضعیت سیاست مشخصه.یک طرفه به قاضی رفتن وحکم دادن که هنرنیست براساس چه اسنادی مطرح کردید که آقای برخورداری با مدیران مدارس تماس گرفته؟معلمی که هنوز از ساده ترین مسائل حقوقی بیخبره وای به حال فرزندان این جامعه.میشن همین سیاسیون الان که حاضرن همه چیز رو(مثل اعتقادات ،انسانیت،……) فدای سیاست کنن.شمابراساس شنیده ها درباره آقای برخورداری قضاوت کردید و شنیده ها نمیتونه قابل اعتماد و استنادباشه.این نکته رو اول یادبگیربعداظهارنظرکن.

  [پاسخ]

 9. مگه شما ازخودتون اختیاری دارید?

  [پاسخ]

 10. اطلاع رسانی برای این جلسه خیلی ضعیف ودیرهنگام صورت گرفت لطفا کادرستادی آ.پ برای جلسات آتی زودتروازطرق مختلف مثلا بخشنامه کلنال تلگرامی وتماس تلفنی اطلاع رسانی کنن متشکریم

  [پاسخ]

 11. جهت اطلاع کامنت بانام ” اصلاح طلب” :لطفا یک بار دیگر با دقت کامنت منو ( معلم) بخونید!! نوشتم که چه کسانی واز طرف کی تماس گرفتن!!معلومه دانش اموز ضعیف وکم دقتی بودی جانم؟!

  [پاسخ]

 12. درود برآقای برخورداری همیشه در قلب مردم کوهدشت و رومشگان خواهی ماند

  [پاسخ]

 13. …چطور میگین اداره ی آموزش وپرورش شهرستان سیاسی نیست مگه میشه شما طرفداران خودتون به عنوان مدیر انتخاب نکنین این حرف های که شما میزنین توهین به شعور مردمه

  [پاسخ]

 14. از مهمانانتان در نیروی انتظامی تشکر می کنم انصافا راهنمایی ورانندگی زحمات زیادی کشیده در بحث آموزش رانندگان سرویس مدارس و همیاران پلیس و بازرسان فرهنگ یار ترافیک و ساماندهی ترافیک شهر علی الخصوص خط مخصوص تاکسی و……… از آقای برخورداری به خاطر دعوت از رییس راهور تشکر می کنم مستمر داشته باشد موفق باشید.

  [پاسخ]

 15. مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید

  [پاسخ]

 16. خدایی سیاست را در آموزش وپرورش خیلی کم رنگ کردن واین کار در این برهه کار آسانی نبود

  [پاسخ]

 17. آقای برخوردارسلام علیک بایدگفت که درآموزش وپرورش کوهدشت۹۹درصدازکارکنان آن ازیک طیف خاص هستنددیگه نیازی به سیاسی بازی نیست دردوران اصولگرایان چنین وضعیتی درهیچ اداره ای وجودنداشت که بخواهندقلع وقمع کنندتحمل درکناررقیب بودنو باهم داشتند ولی متاسفانه درآموزش وپرورش کنونی وضعیت عکس است.بسیارتنگ نظرند

  [پاسخ]

  عزیزی در :

  خود به خدای یکی بیاد اینو کنترل کنه

  [پاسخ]

 18. به خدا خیلی مردی آقای برخوردار اینایم که کامنت گزاشتن بیشتر بهشون پست یا مدیریت نرسیده ناراحت شدن مثا آقا معلم

  [پاسخ]

 19. خطاب به جناب (مرا ی )شمااول برید غلط املایتو اصلاح کن بعد نظر بده.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  تو که املات از مرادی بدتره

  [پاسخ]

 20. باسلام
  عرض شود
  همه می دانیم تقریبا ازبین بیش از ۳هزارنفرفرهنگی در کوهدشت حدود ۲۰ درصد از جناح راست سنتی و حدود ۷۵درصد از جناح چپ سنتی بوده و هستند. و۵ درصد هم تقریبا بی طرف
  حالا ازمیان این ۷۵ درصد جناح چپ حدود ۹۸ درصد از حامیان استاد محمدی آزادبخت وفرج الله مومنی بوده و تقریبا ۲درصدشان از حامیان دیگر کاندیداها هستند.
  واکنون اداره بینابین در دست اصلاح طلبان است وخود آقای برخورداری بی طرف هستند این بی طرفی رو در عملکرد ایشون ما میبینیم
  شایسته بود این دوستان کامنت نویس وجدان خود را قاضی میکردند

  [پاسخ]

 21. بنظرم اقا یا خانم اقیانوس” دچار کوررنگی هستن که پررنگی سیاسی را نمیبینند!!

  [پاسخ]

 22. خدا وکیلی این مومنی چکاره این شهر هست …به خدا کمترین توان اجرایی رو داره و سمتی هم نداره و خودشو چسبونده به اصلاحات و از قبل ان نون درمیاره … اصلا کاره ای نیست و کارش همه دروغ و تهمت زدن هست ..برای مطرح شدن هم خودشو به دوستی ….اره

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط