سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۷:۵۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۵در ۷:۵۸ ب.ظ تعداد بازدید: 987 بازدید کد خبر:59265 چاپ خبر

فرار مهندسی شده ٢ زندانی اعدامی از زندان خرم آباد در سکوت خبری

0

به گزارش کشکان به نقل از شهر ایما، چند روزی است که اخباری از زندان خرم آباد به گوش می‌رسد که ٢ زندانی اعدامی که با چندین کیلو هروئین دستگیر و روانه زندان شده بودند با برنامه ریزی از پیش طراحی شده و مهندسی از زندان خرم آباد فرار کردند. برنامه ریزی فرار این ٢ […]

۸۶۳۰۱۱

به گزارش کشکان به نقل از شهر ایما، چند روزی است که اخباری از زندان خرم آباد به گوش می‌رسد که ٢ زندانی اعدامی که با چندین کیلو هروئین دستگیر و روانه زندان شده بودند با برنامه ریزی از پیش طراحی شده و مهندسی از زندان خرم آباد فرار کردند.

برنامه ریزی فرار این ٢ زندانی گویا با جعل یک نامه رسمی آغاز شده است که در آن از زندان خواسته می شود که این ٢ زندانی که حکم اعدام ها آن‌ ها صادر شده است به یکی از شعب دادگاه های استان فراخوانده شوند و زندانیان را طی مراحل قانونی راهی دادگاه می کند.

اما در میانه راه با ایجاد یک تصادف ساختگی و شلوغ کاری هم دستان این ٢ زندانی وارد صحنه می شوند و با اسپری کردن مواد شیمایی به صورت ماموران زندان، زندانیان را فراری می دهند.

به دنبال این فرار مشکوک، خبرها از بازداشت عده ای از ماموران و پرسنل زندان حکایت دارد و تاکنون از سرنوشت ٢ فراری خبری نیست.

با گذشت چندین روز از این فرار، تاکنون از سوی منابع ذیصلاح اطلاع رسانی مطلوبی صورت نگرفته است در صورتی که می توانستند در همان لحظات اولیه با انتشار تصاویر ٢ زندانی اعدامی در سطح وسعیی از رسانه‌ها به دستگیر شدن آن ها کمک شود.

بدون شک آزادی افراد خطرناکی نظیر این زندانیان در سطح جامعه می تواند جرم های دیگری نیز از سوی آن‌ها را به دنبال داشته باشد.

گفتنی است، نحوه فرار این زندانی شبیه به یکی از سریال های تلویزیونی” هوش سیاه” بوده که چند وقت پیش از رسانه ملی پخش می‌شد.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط