سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۶:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۵در ۸:۰۰ ق.ظ تعداد بازدید: 2,127 بازدید کد خبر:59124 چاپ خبر

انتصاب یک لرستانی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران/ مدیریت دکتر فولادوند در استان همدان، الگویی از مدیریت تعاملی و موفق است

0

دکتر رضا فولادوند به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران انتصاب می شوند. دکتر فولادوند از کنشگران اصلاح طلب، عضو ارشد شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان کشور است. بعد از پیروزی ملت درانتخابات ۲۴ خرداد سال ۹۲ و تشکیل کابینه و رای اعتماد مجلس شورای اسلامی ایران به دکتر فانی، این کنشگر […]

دکتر رضا فولادوند به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران انتصاب می شوند.
دکتر فولادوند از کنشگران اصلاح طلب، عضو ارشد شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان کشور است.
بعد از پیروزی ملت درانتخابات ۲۴ خرداد سال ۹۲ و تشکیل کابینه و رای اعتماد مجلس شورای اسلامی ایران به دکتر فانی، این کنشگر سیاسی- فرهنگی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان معرفی و منصوب شد.
دکتر فولادوند دارای دکترای تاریخ و از جمله مدیران کل شناخته شده، صاحب نظر و شاخص آموزش و پرورش استان های کشور، در دولت تدبیر و امید است که شیوه ی تعامل ایشان با دستگاه های فرهنگی، تعامل بسیار زیبا و مثال زدنی ایشان با بدنه ی آموزش و پرورش و همچنین هم اندیشی با تشکل های فرهنگی استان همدان، اعتماد کارشناسان ارشد و مقام عالی وزارت را به خود جلب کرده است.
دکتر فولادوند عضو خانواده ی محترم شهدا و از رزمندگان جبهه و جنگ است.

۰x7fd3cbee93f0d4ab_0
مدیریت این فرزند فرهیخته ی لرستان در آموزش و پرورش استان همدان الگویی از یک مدیریت تعاملی و موفق به شمار آمده است.
آموزش و پرورش استان همدان دراین سه سال دولت تدبیر و امید، با همت این فرزند فرهیخته ی لرستانی گام های موفقی برداشته است.
دکتر فولادوند توانست از ظرفیت فرهنگیان تشکیلاتی، به ویژه اعضای انجمن اسلامی معلمان و مجمع فرهنگیان ایران اسلامی استان همدان به درستی و شایسته در جهت تصدی مدیریت های آموزشی استفاده کند.
نشست های اقماری این مدیر توانا با مدیران آموزشگاه های استان همدان، باعث نشاط و سرزندگی در بین همکاران فرهنگی شد.
با تلاش، درایت و مدیریت دکتر فولادوند در سال های اخیر استان همدان، مرکز برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری، قرآنی و ورزشی غرب کشور شده است.
این کنشگر سیاسی – فرهنگی که خود در جریان مسایل سیاسی بوده و عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی کشور می باشد در این مدت توانست با تشکل های فرهنگیان تعامل بسیار خوبی برقرار کند و تمام حامیان دولت تدبیر و امید را در مسیر برنامه های آموزشی دولت به کارگیرد.
آموزش و پرورش استان همدان از مجموع شاخص های تدوینی ارزیابان وزارت آموزش و پرورش در بین استان های کشور مقام دوم را کسب کرده است.
مجموع این موفقیت ها مقام عالی وزارت آموزش و پرورش را به این نتیجه رسانده است که دکتر فولادوند را به عنوان سکاندار یکی از مهمترین دستگاه های آموزشی کشور- اداره ی کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران-منصوب نمایند.
این موفقیت را به همه ی فرزندان نیک و با صداقت لرستانی تبریک و شادباش می گوییم و برای دکتر فولادوند آرزوی موفقیت بیش از پیش می کنیم.

مجمع فرهنگیان ایران اسلامی منطقه ی لرستان

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جمعی از اساتیدومدرسان اصلاح طلب ماکز اموزش عالی الشتر

  ضمن تبریک به فرزندان فرهخته وازاد اندیش الشتردر استان فرهنگی همدان برادر عزیزدکترعبدالرضا فولادوند .جناب اقای دکتراحمدرضااحسانی. فرهنگی گرامی اقای باقر حکیمی فر.یاران وفدار ودیرین هم.انتصاب اقای فولادوند را در پست جدید تبریک گفته وارزوی سربلندی برایشان داریم بی شک الشتر بر شما فرزندان فرهیخته اش می بالد.

  [پاسخ]

 2. ضمن تبریک به دکتر فولادوند
  ایشان از نوادگان بزرگ مردی از قوم بختیاری به نام کاظم خان فولادوند هست که جد فولادوندهای الشتر وخرم آباد بود .همچون اجدادش که باعث فخر قوم لر و کشور ایران بودند باعث افتخار همه ی لرها اعم از بختیاری ولرستانی میباشد .دورودبر بزرگ زادگان

  [پاسخ]

 3. یک فرد لرستانی فرهنگ مدار را با ادبیات ایران بیان کنی بهتر است چه

  [پاسخ]

 4. جای تاسف یک فرد سیاسی جایگزین یک مدیر موفق شده ایشون با اومدنشون کل فعالیت های و شان همکاران زیر سوال بردن . برخوردهای زشت و دور از شان همکاران فرهنگی بارها به عینه از ایشان دیده شده که جای شرمساری دارد

  [پاسخ]

 5. من میخوام یک موضوعی خدمت آقای فولادوند عرض کنم اینکه جناب آقای فولادوند ضمن اینکه شما افتخاری برای لرستان و شهرستان ما ازتون درخواست دارم که گاهی نیمنگاهی به گذشته خودتون بندازید و ببینید چه کسی و کسانی شما رو از اول بالا آوردن و اینکه خواهشا با حرف یکسری افراد نمکدون نشکنید و اینکه شما مدیر کل شهرستان های تهران هستید نه مدیر کل استان های دیگه که شرم آوره که تو امور استان های دیگه دخالت میکنید شما باید در چهارچوب وظایف خودتون عمل کنید نه اینکه فراتر از اون و یک چیز دیگه که حیفم میاد نگم اینکه شما باید همراه هم فکر های خود باشید نه بر علیه شون به نفع فکر مقابل خواهشا در امور استان خودتون دخالت کنید حرف هامو با سخنی از امام حسین تموم میکنم/اگر دین ندارید آزاده باشید/

  [پاسخ]

 6. جناب اقای فولادوند متاسفانه با این فامیل بازی که در همه شهرستانها راه انداختید فاتحه اموزش وپرورش رو خوندید.بیشتر کارکنان در ادارات شهرستان هاناکارامد هستند.وقتی هم یه مقدار دقت میکنی همه …….
  وای برما

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط